Corteva розпочинає співпрацю з іспанським виробником біопрепаратів

02 березня 2021, 10:26 1828

Corteva Agriscience та Dadelos Agrosolutions, S.L., філія Ajinomoto Co., Inc., оголосили про угоду щодо розробки, затвердження та комерціалізації біостимуляторів для фермерів по всьому світу.

Як говориться у повідомленні компанії, відома поєднанням широкого досвіду технологій біостимуляторів та способів їх дії, компанія Dadelos Agrosolutions розробляє технології, що забезпечують бажаний вплив на ефективність живлення рослин, їх обмін речовин та реакцію на стрес.

«Ця угода продовжує наше зобов'язання пропонувати фермерам біопрепарати для захисту рослин, включаючи повну лінійку біостимуляторних рішень, які продемонстрували ефективність та передбачуваність результатів, — сказав виконавчий віце-президент бізнес-платформ Corteva Agriscience Раджан Гаджарія. — Наша угода з Dadelos Agrosolutions — ще один крок у демонстрації наших зусиль щодо розбудови нашого біологічного портфеля шляхом співпраці з провідними експертами у своїх галузях».

«Технології та рішення для рослинництва, які ми розробляємо протягом останніх 24 років, мають на меті допомогти галузі та фермерам виробляти більше продуктів харчування кращої якості, одночасно зменшуючи вплив на навколишнє середовище. Наша місія є яскравим прикладом діяльності групи Ajinomoto зі створення спільної цінності (ASV), і філософії Ajinomoto щодо постійної участі в ініціативах для вирішення соціальних проблем за допомогою бізнесу», — сказав генеральний директор Dadelos Agrosolutions, S.L. Норберт Понс.

«Угода з Corteva Agriscience підтверджує інтерес наших співробітників та клієнтів до наших науково обґрунтованих рішень, нашу можливість впроваджувати інновації та наші постійні зусилля щодо постійного створення додаткової вартості для наших клієнтів у всьому світі», — додав він.

Нещодавно створене глобальне біологічне портфоліо Corteva призначене для розробки біостимуляторів, біоконтролю та феромонових продуктів із перевіреними, передбачуваними показниками, які працюють пліч-о-пліч зі звичайними рішеннями захисту рослин. Ці варіанти допоможуть фермерам задовольнити мінливі ринкові очікування, зберігаючи при цьому продуктивність та здоров«я ґрунтів, і відповідають Цілям сталого розвитку 2030.

Деталі угоди не розкриваються.


Для довідки: Corteva Agriscience — це публічна, глобальна, винятково сільськогосподарська компанія, яка надає фермерам у всьому світі найповніше портфоліо в галузі — включаючи збалансований та різноманітний вибір насіння, засобів захисту сільськогосподарських культур та цифрові рішення, орієнтовані на максимізацію продуктивності для підвищення врожайності та рентабельності. Будучи представленою одними з найвідоміших брендів у сільському господарстві та маючи провідний у галузі портфель продуктів та технологій, що має значні можливості до зростання, компанія прагне працювати з зацікавленими сторонами всієї продовольчої системи, виконуючи своє зобов«язання збагачувати життя тих, хто виробляє, та тих, хто споживає, забезпечуючи розвиток майбутніх поколінь. Corteva Agriscience стала незалежною публічною компанією 1 червня 2019 року. Раніше компанія була сільськогосподарським підрозділом DowDuPont. 

Філія Ajinomoto Co., Inc, Dadelos Agrosolutions, S.L. — це компанія, що займається дослідженнями, виробництвом та продажем широкого спектру біологічних рішень для сільського господарства. Компанія базується у Валенсії (Іспанія) і протягом останніх 24 років забезпечує галузь широким асортиментом біостимуляторів, біодобрив та біологічних рішень.