Лише три виробники органіки за рік отримали дотації на сертифікацію

02 квітня 2020, 17:25 2778

Три виробники органічної продукції 2019 року отримали державну підтримку для проведення оцінки відповідності органічної продукції.

Про це повідомив заступник міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Сергій Глущенко під час IV Міжнародного конгресу «Органічна Україна-2020: Перезавантаження. Актуалізація органічних брендів».

«Скільки виробників отримає державну підтримку цього року, поки ще невідомо, але будемо сподіватися, що ця підтримка буде використана.

Також наразі готуються зміни до проєкту постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання фінансової підтримки розвитку фермерських господарств», за якою передбачається часткова компенсація витрат фермерських господарств, пов'язаних із сертифікацією органічного виробництва у розмірі 90% понесених витрат (без урахування ПДВ), але не більше 100 тис. грн», — відзначив Сергій Глущенко.

За його словами, напрямок органічного виробництва дуже важливий для країни, оскільки він є точкою росту, яка дозволяє експортувати значну частку.

Докладніше про дотації виробникам органічної продукції читайте в рубриці ORGANIC STYLE.