Kernel запустив 3-й сезон Open Agro University

16 березня 2024, 07:00 723

Під час повномасштабного вторгнення компанія Kernel провела два сезони навчання у своєму освітньому проєкті Open Agro University, а 12 березня стартувало навчання третього набору для спеціалістів нового покоління зі сфери агро та харчової промисловості.

Про це повідомляють у компанії Kernel.

propData.content.image
Євген Осипов, СЕО компанії Kernel

Системні навчання в Kernel були започатковані ще 10 років тому. З 2014 року ми почали активно залучати студентів до наших курсів. Це були спочатку агрономи та інженери. За 10 років програма навчання еволюціонувала. Зараз ми прийшли до Open Agro University, і сьогодні маємо вже 3-й набір. Ми раді, що частина студентів, які навчались в університеті, працюють у Kernel і мають кар’єрне зростання.

На відкриття нового сезону завітали також випускники 1-го сезону. Вони зазначали, що з року в рік проєкт виглядає все більш систематизованим і крутим. Команда Open Agro University мотивована, щоб бути кращою на ринку та давати студентам практичний досвід у комфортному форматі.

У новому навчальному сезоні близько 100 студентів понад 9 місяців будуть вивчати теоретичні та практичні блоки, щоб опанувати одну з 7 професій: агроном, енергетик, інженер КВПтаА, інженер-механік агробізнесу та виробництва та інженер-технолог олії та служби якості. Уже в листопаді молоді фахівці стануть затребуваними спеціалістами, які будуть творити агро і виробництво майбутнього.


Для довідки: Open Agro University — це освітній проєкт для студентів 3-5 курсів профільних спеціальностей або випускників, які завершили ЗВО протягом останніх 3 років. Програма створена для підвищення кваліфікації молодих фахівців та зміцнення агросектору, щоб ефективно працювати та підтримувати Україну під час війни, а після перемоги бути професіоналами високого рівня для її швидкого відновлення.