Аграріям пропонують вигідне та високоокупне рішення для підвищення врожайності зернових

30 вересня 2019, 08:40 1829

Озимим зерновим восени потрібно підвищити енергію проростання насіння та польову схожість й поліпшити ріст і розвиток кореневої системи, усунути дефіцит необхідних елементів живлення. Крім того, важливо також підвищити стійкість озимини до різного роду стресових умов, особливо низьких температур та їх різких перепадів — адже від цього залежатиме, наскільки підготованими рослини увійдуть на перезимівлю і як добре зможуть перезимувати.

Забезпечити весь цей спектр потреб озимини не так вже й складно, запевняють експерти UKRAVIT: необхідно лише застосувати комплекс стимуляторів росту та спеціальні мікродобрива при обробці насіннєвого матеріалу.

«Передпосівна обробка насіння мікродобривами є першим кроком у програмі мінерального живлення культур, який дозволяє краще реалізувати потенціал їхньої високої продуктивності, — відзначає керівник відділу розвитку продуктів та сервісів мікродобрив компанії Сергій Адаменко. — Метою цього заходу є підвищення енергії проростання насіння та польової схожості, прискорення росту та розвитку кореневої системи, особливо кореневих волосків, які активно споживають воду і мінеральне живлення. Крім того, споживання культурами легкодоступних сполук фосфору, кальцію та мікроелементів сприяє появі дружних ранніх сходів і ранньому відростанню культур навесні».

Для передпосівної обробки насіння озимих зернових він радить обрати комплексне легкозасвоюване добриво Авангард Р Старт: воно на 3-5% підвищує енергію проростання насіння та на 8-10% т — польову схожість, а також забезпечує появу дружних сходів. При цьому воно поліпшує імунітет культур та їхню стійкість до різного роду стресів, захворювань і шкідників. А активуюча дія на ріст і розвиток кореневої системи дозволяє молодим рослинам покращити процеси живлення з ґрунту.

А щоб зміцнити культуру загалом і забезпечити їй гарну перезимівлю, Авангард Р Старт рекомендується поєднувати зі стимулятором росту Гулівер Стимул (гумат калію в перерахунку на гумінові кислоти — не менше 40 г/л, бурштинова кислота — 3 г/л, мікроелементи, інші біологічно активні елементи). Він підвищує стійкість рослин до несприятливих умов, сприяє утворенню потужної кореневої системи, прискорює ріст і розвиток рослин, покращує цвітіння і плодоношення і в цілому забезпечує прибавку врожайності на 10-50% (залежно від культури). Тож обробка посівного матеріалу, а також позакореневі осінні підживлення мікродобривами в поєднанні з комплексом стимуляторів росту є вигідним та високоокупним рішенням для отримання щедрого врожаю.