UKRAVIT виводить на ринок новий фунгіцидний протруйник для бобових

11 лютого 2019, 09:00 2232

Інтерес до вирощування зернобобових культур, в тому числі й нішевих, постійно зростає через їхню високу рентабельність, на яку не вплинули навіть несприятливі погодні умови двох останніх сезонів. Незважаючи на скорочення посівних площ під сою на 13 %, в минулому році аграрії зібрали 4,46 млн тонн бобів, що на 14, 4 % перевищує показники 2017 року.

Про це повідомляє прес-служба компанії UKRAVIT.

В компанії відзначають, що щоб отримати здорові, дружні сходи зернобобових, необхідно, в першу чергу, подбати про якісний захист посівного матеріалу. Адже на початкових етапах розвитку ці культури є особливо вразливими до хвороб.

Тому UKRAVIT у 2019 році виводить на ринок контактний фунгіцидний протруйник для сої, гороху, соняшника та картоплі — «Рестлер» (флудиоксоніл, 25 г/л).

«Безпечність використання та виняткова ефективність при низьких нормах витрати роблять флудиоксоніл провідною молекулою в захисті насіння зернобобових культур. Він обережно поглинається рослиною і блокує ріст міцелію гриба, внаслідок чого той гине. За рахунок такої дії препарат контролює широкий спектр патогенів — ґрунтову та насіннєву інфекцію Fusarium, пліснявіння насіння та аскохітоз і має тривалий захисний період», — розповідає керівник департаменту захисту прав клієнтів компанії Олександр Мигловець.

За його словами, препарат знищує збудників грибкових хвороб як на поверхні насіння (іекзогенна інфекція), так і всередині (ендогенна інфекція); в подальшому він ефективно захищає кореневу систему, сходи та безпосередньо рослину і навіть контролює повторне інфікування.

«Великою його перевагою є й те, що «Рестлер» можна застосовувати одночасно з інокулянтами, а також у бакових сумішах з іншими фунгіцидними («Баріон», «Ультрасил») та інсектицидними протруйниками («Екзор», «Матадор»). А надзвичайно висока толерантність до культури гарантує безпечний повноцінний розвиток посівів на ранніх стадіях росту та розвитку», — наголошує Олександр Мигловець.


Для довідки: З питань продажу та співпраці звертатись: ТОВ «Укравіт Агро», м.Київ, просп.Перемоги, 42, корп. «F». 

Гаряча лінія: 0 800 301 401, www.ukravit.ua.