T.B.Fruit переносить з Польщі в Україну шокову заморозку овочів і фруктів

18 лютого 2020, 13:41 3419

Група компаній T.B. Fruit планує в цьому році запустити шокову заморозку IQF овочів, фруктів і ягід на основному підприємстві в м.Городок Львівській області.

Як говориться в повідомленні компанії, раніше даним напрямком займався польський завод T.B.Fruit. Однак згодом було прийнято рішення про перенесення виробництва в Україну.

«Технологія IQF (Individual Quick Freezing) — швидке заморожування продуктів шляхом використання максимально низьких температур. Це дозволяє  зберегти  зовнішній вигляд, смакові властивості та всі корисні речовини у фруктах, ягодах та овочах на рівні свіжого продукту», — пояснили в компанії.

Потужності виробництва з шокової заморозки становитимуть 120 тонн сировини на добу. Заморожена продукція буде постачатися великими об'ємами для b2b сегменту, так і на полиці українських супермаркетів, що дозволить витіснити іноземного виробника і здешевити продукт для кінцевого споживача.

«На сьогодні більшість замороженої продукції на полицях українських супермаркетів займає продукція польських виробників, які тут в Україні закуповують сировину, фасують це все в Польщі, а потім ми споживаємо імпортовану продукцію з полиць вітчизняних магазинів. T.B. Fruit ламає тенденцію і дає розвиток українському виробництву в цьому напрямку. За рахунок цього збільшиться посадка садівництва під відповідними агрокультурами. Цим самим ми даємо роботу українському селу та робимо акцент на споживанні української продукції», — прокоментував директор з виробництва T.B. Fruit Олег Мочалюк.


Для довідки: T.B. Fruit — вертикально-інтегрована міжнародна група компаній із замкненим циклом виробництва. Лідер українського ринку та провідний виробник концентрованих соків в Європі, третій у світі виробник яблучного пектину.  До складу Групи входять 7 заводів з переробки фруктів та овочів (Україна, Польща, Молдова), а також транспортно-логістичний та інжиніринговий бізнеси. В T.B. Fruit працює 2,5-3,5 тис. осіб, в залежності від сезону. Компанія належить Тарасу Барщовському.