Органічна олія Укролії з'явиться в роздробній мережі

07 листопада 2018, 14:59 3148

Компанія «Укролія» (Полтавська область) розпочала виробництво фасованої органічної соняшникової олії для роздрібної торгівлі.

Про це повідомив директор із розвитку компанії Юрій Шевченко, передает AgroTimes.

За його словами, перші партії продукції вироблено буквально кілька днів тому.

«Незабаром ви зможете побачити цю продукцію в мережі нашого рітейлу. Ми розпочнемо переговори з торговими мережами вже з наступного тижня», — зауважив Юрій Шевченко.

У асортименті компанії — органічна соняшникова олія та високоолеїнова органічна соняшникова олія. Її фасуватимуть у скляну тару обсягом 250 мл, 500 мл і 1 л та реалізовуватимуть під ТМ Garna Organica.


Для довідки: ТОВ «Укролія» засноване в 2001 році. Займається виробництвом і реалізацією фасованого і наливної соняшникової олії, соняшникової макухи, лушпиння. Її виробничі комплекси розташовані в Диканьці та Зінькові (Полтавської обл.). Фасована соняшникова олія реалізується під торговими марками «Диканька», «Диканський Хуторок», «Маслинка», Garna, Olinalli. За даними компанії, «Укролія» займає близько 15% українського ринку фасованої соняшникової олії. Експорт продукції здійснюється більш ніж в 40 країн світу.