На Тернопільщині побудують завод з агропереробки

31 березня 2023, 13:53 7182

Група компаній «ОККО» (OKKO Group) планує восени 2023 року розпочати будівництво в західних областях України заводу з агропереробки та проєкт відновлюваної «зеленої» енергетики вартістю близько $120 млн і $200 млн відповідно.

Про це повідомив СЕО компанії Василь Даниляк, пише «Інтерфакс-Україна».

«Ми не відмовилися від великих проєктів із великими інвестиціями, які раніше планували. Ми їх продовжуємо. Хочемо стартонути великий проєкт з агропереробки вже восени», — зазначив він.

Даниляк уточнив, що у 2021-2022 роках у цьому аграрному проєкті, який безпосередньо пов'язаний із бізнесом групи, проводили необхідну роботу з консультантами, українськими та міжнародними проєктантами, і він ще не потребував інвестицій.

CEO уточнив, що географічно підприємство буде розташоване в Тернопільській області, де ГК «ОККО» раніше мала величезний виробничий майданчик і змогла його трансформувати під цей проєкт.

За його словами, проєкт у сфері відновлюваної «зеленої» енергетики був куплений у партнерів на стадії Ready To Build.


Для довідки: до складу OKKO Group входить понад 10 різнопрофільних бізнесів у сфері виробництва, торгівлі, будівництва, страхових, сервісних та інших послуг. У сільському господарстві працює структурний підрозділ «ОККО-Агротрейд» і концерн «Хлібпром». Флагманською компанією групи є концерн «Галнафтогаз», який управляє однією з найбільших автозаправних мереж в Україні під брендом «ОККО». Мажоритарним акціонером компанії є Віталій Антонов. Серед міноритарних акціонерів — Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР).