На Черкащині побудували завод з переробки кукурудзи

16 вересня 2021, 16:32 4603

Компанія Seed Corp 15 вересня 2021 р. відкрила в с. Гельмязів Золотоніського району Черкаської області першу чергу нового заводу з переробки кукурудзи.

Обсяг власних інвестицій складатиме $30 млн, говориться у повідомленні компанії.

Як зазначається, Seed Corp працює на Черкащині вже третій рік. Зокрема, має понад 5 тис. га поливних площ земель і насіннєвий завод у Черкасах.

«Півроку тому підприємство розпочало проєкт із будівництва заводу з переробки кукурудзи та калібрування зерна на Золотоніщині. Нині здана перша черга, а загалом у планах компанії — звести завод за 4 роки», — говориться у повідомленні

Потужності нового заводу на Золотоніщині розраховані на просушування 22 тис. т кукурудзи в качанах в сезон та калібрування 750 тис п.о. кукурудзи. Окрім цього завод може здійснювати калібрування 200 тис. п.о. соняшнику та 10 тис п.о. сої, пшениці, ячменю та інших культур.

«Про цей завод ми говорили з інвесторами у лютому нинішнього року, у травні були тут з міністром АПК, після чого зараз бачимо готовий чудовий та сучасний завод… Дуже важливо, що мова  йде  про переробне підприємство, оскільки мова йде про більшу додану вартість,  ніж просто виробництво сировини», — зазначив голова Черкаської ОДА Олександр Скічко.


Для довідки: Seed Corp — це наймолодший, український підрозділ американської компанії Remington Seeds, яка невпинно розвивається і щороку інвестує в технології. Сьогодні Seed Corp налічує понад 200 співробітників і повністю контролює виробничий процес вирощування насіння: польове виробництво, доробку та кондиціонування на сучасному насіннєвому заводі, розташованому в місті Черкаси.