Монсанто виділить 400 тис. грн на соціальні проекти

20 квітня 2017, 18:13 1845

«Монсанто Україна» за результатами четвертого щорічного конкурсу програми соціальних інвестицій «Україна — житниця майбутнього» виділить понад 400 тис. грн на підтримку трьох соціальних проектів у Вінницькій, Запорізькій та Чернігівській областях.

Про це AgroPortal.ua повідомила прес-служба компанії.

Громадські організації, що перемогли у конкурсі, планують облаштувати інклюзивний ігровий майданчик для дітей, обладнати аграрний ліцей навчально-технічним приладдям та створити спеціальний мотузковий парк для дітей з інвалідністю.

«Цього року вже вчетверте компанія «Монсанто Україна» оголошує переможців конкурсу соціальних проектів програми «Україна — житниця майбутнього». І нам приємно, що здійснені з нашою допомогою проекти допомогли активізувати та згуртувати сільські громади у багатьох областях України та долучилися до вирішення місцевих проблем. Сподіваємося, що й втілення цьогорічних проектів-переможців матиме вагомий вплив на поліпшення життя людей у сільській місцевості», — зазначив директор з корпоративних питань та зв`язків з громадськістю компанії «Монсанто Україна» Віталій Федьчук.

Як відзначили в компанії, переможцями конкурсу стали

  • Об'єднання людей з інвалідністю «Від серця до серця»: проект облаштування інклюзивного майданчика для дітей з інвалідністю та дітей з навколишніх сіл на території районної лікарні (м. Бершадь, Вінницька обл.).
  • Громадська організація «Вікторія-2015»: проект створення сучасних умов для занять у Веселівському професійному аграрному ліцеї через оснащення навчально-технічним обладнанням (смт. Веселе, Веселівський район, Запорізька обл.).
  • Громадська організація «Ми — друзі»: проект створення спеціального мотузкового парку для розвитку сенсорної інтеграції дітей з інвалідністю на базі дитячого санаторію «Борсучок» (с. Борсуків, Козелецький район, Чернігівська обл.).

Для довідки: програма соціальних інвестицій «Україна — житниця майбутнього» була започаткована компанією «Монсанто Україна» у 2013 році для підтримки ініціатив сільських громад. Основна місія програми — поліпшення життя людей у сільській місцевості шляхом згуртування громад, підвищення громадської свідомості та соціальної активності для вирішення місцевих проблем. Переможцями конкурсу з 2013 по 2016 рік, стали 14 соціальних проектів для сільських громад Вінницької, Житомирської, Запорізької, Київської, Львівської, Рівненської, Сумської, Харківської, Черкаської та Чернігівської областей.