LNZ Group презентувала каталог гібридів кукурудзи нового бренду LEGEND

16 грудня 2019, 13:07 2470

В результаті успішної співпраці LNZ Group та Bayer (Monsanto) на ринок презентовано каталог власного бренду насіння гібридів зернової кукурудзи — LEGEND.

Про це повідомляє прес-служба компанії.
 
У новому каталозі зібрані три зернові гібриди: ДК 315, Insufle (Інсафл) та Drivia (Дрівіа). 

«N.B.!» LNZ Group виведе на ринок ще один бренд насіння
 
«Середньоранній, із зубоподібним типом зерна, дуже стійкий гібрид ДК 315 українські агровиробники обирають уже протягом багатьох років. Він має хороші показники на всіх типах ґрунту як у посушливих умовах, так і в умовах достатнього зрошення. У рослини швидка вологовіддача та низька початкова енергія росту. ДК 315 є середньостійким до стеблового вилягання. ФАО гібрида — 310. Має середню стійкість до гнилей і фузаріозу, стійкий до сажки та гельмінтоспоріозу», — зазначають у компанії.

Ранній зубоподібний гібрид зі швидкою вологовіддачею — силосний гібрид Insufle — має ФАО 260. Середньовисокий, з високим розміщенням качана. Однією з особливостей рослини є раннє цвітіння. Стійкий до стеблового вилягання. Має хорошу стійкість до гельмінтоспоріозу і фузаріозу, стійкий до сажки. 

«Drivia — гібрид, який можна використовувати на зерно. Це ранній гібрид із добре розвиненою кореневою системою. Характеризується хорошою перетравністю. ФАО цього гібрида — 240. Рослина стійка до стеблового вилягання. Середньостійкий до гнилей, стійкий до сажки. Має хорошу стійкість до гельмінтоспоріозу та фузаріозу», — додають у компанії.   

Більше дізнатися про продукцію LEGEND можна у новому каталозі.