Виробник: Пластикові упаковки для меду окуповуються за два роки

03 грудня 2019, 10:23 3031

Виробник меду «Шалена бджілка» цього року перейшов на пластикові упаковки для свого продукту.

За словами директора з комерційної діяльності Юрія Махнюка, разом зі зміною упаковки почали зростати і обсяги продажу.

«Спочатку ми мед пакували у скло, як переважна більшість фермерів в Україні. Згодом за прикладом прогресивних країн прийшли до змін. Як показала практика, людям це цікаво. Мед у харчовому пластику зручний у користуванні: у пляшечці є дозатор, ви не замащуєтеся, не потрібно користуватися ложкою. Взяли необхідну кількість — і закрили», — розповів він у коментарі AgroPortal.ua.

Також додає, що зі зміною упаковки продажі в їхньому господарстві зростають на 10% щомісяця.

«Деяким покупцям здається, що мед у пластику — дуже рідкий. Вони переконані, що він має бути більш кристалізованим. Пояснюємо, що це спеціальна технологія, згідно з якою мед не згущується», — зазначає Махнюк.

Також говорить, що Україна — одна з аутсайдерів у плані використання такої упаковки.

«У нас ще не виробляють такий харчовий пластик. Тому ми замовляємо його за кордоном. Зокрема, приклад взяли з Австрії. Почали пакувати в пляшечки на початку цього року. Поки витрати не окупилися. За нашими підрахунками, це має статися за два роки. Загалом це коштує, як пакування у скло», — підсумував він.  


Для довідки: ТОВ «Шалена бджілка» розташовується у Львівській області та функціонує з 2017 року. Крім меду, тут виробляють іншу бджолопродукцію: віск та пилок.


Наталія Рекуненко, AgroPortal.ua