Шлях до фермерства через йогу

14 лютого 2019, 06:41 2469

Йога — це чудовий спосіб досягти гармонії душі та тіла. Незалежно від того, чи ви практикуєте йогу протягом тривалого часу, чи тільки познайомилися з цією давньою наукою, порівняння йоги з рослинами буде для вас відкриттям.

Більшість ЗМІ описує йогу як практику для людей, які живуть у найвищому стані планети. Але чи можете ви собі уявити життя на цій планеті без «зелених» друзів, без природи? Абсолютно ні! Адже люди потребують рослин більше, ніж собі подібних. Особливо це важливо для фермера, адже сільськогосподарські рослини — це його сім'я, а природа — його світ.

Теоретики стверджують, що йога є чудовим способом для підвищення дружелюбності між членами сім'ї. Тож давайте розглянемо, як йога допомагає покращити стан сільськогосподарських культур.

Йога і природа — зв'язок для кращого землеробства

Зв'язок між йогою і природою настільки тісний, що людству знадобляться сотні років, аби його зрозуміти. Сила цього зв’язку не має рівних. Відомо, що рослини подібні до будь-якої іншої форми життя, і любов — це найкращий спосіб зробити їх щасливими. Любов — це відносини між сторонами, в яких кожен знає найглибші таємниці й потреби іншого. Саме так має бути між рослинами та їхнім господарем, але такий зв'язок можливий лише при усвідомленні їхньої важливості у житті фермера.

Аби поліпшити якість і продуктивність сільського господарства, потрібно навчитися розуміти потреби культур. Йога робить цей шлях легшим, адже це духовна практика, яка корениться в принципі прийому і дарування.

Йога і землеробство тісно пов’язані з природою. Йога допомагає виховувати своє справжнє «я», тоді як землеробство вигодовує ґрунт, який створює хороші умови для росту і розвитку рослин.

Йога — спосіб для зближення з рослинами

Рослини настільки ж чутливі, як люди і тварини. Вони будуть гарно рости лише в ідеально створених умовах. Наприклад, коли вирощувати рослину з добротою і любов'ю, вона процвітає, а коли не давати їй необхідної уваги, вона гине. Це є результатом гармонійного середовища.

Йога виховує людину лише тоді, коли вона практикує її в безтурботному середовищі. Так само і рослина росте краще, коли отримує усі необхідні поживні речовини.

Мантра приносить користь і фермеру, і його культурам. Рослини реагують на вібрацію мантр, адже вони створюють спокійну атмосферу, яка допомагає зеленим гармонізуватися.

Через йогу ви наповнюєте свою душу позитивною енергією з усього всесвіту і переносите її на посіви. А медитація допомагає викинути всі непотрібні думки і зосередитися на отриманні знань про навколишній світ. Багато фермерів і сільгоспвиробників борються за належний догляд своїх посівів, не усвідомлюючи їхні потреби, а йога підвищує вашу уважність та свідомість до рослин.


AgroPortal.ua за матеріалами Аgritecture.com