logo

Спецпроекти

Ранкова кава // ТОП-6 фільмів про сільське господарство

Ранкова кава // ТОП-6 фільмів про сільське господарство

Спецпроекти 25 січня 2021. 06:35 1917

Історія кінематографу не може похизуватися великою кількістю фільмів про фермерів. Більшість із них були відзняті ще у минулому столітті. Але вони є, і редакція AgroPortal.ua підготувала невелику добірку фільмів про сільське господарство.

Зростаючі міста (Growing Cities)

Чи складно вирощувати овочі в місті? Двоє молодих хлопців зі штату Небраска розчарувалися у своїх мріях виростити власну органічну їжу. Через відсутність проєктів міського фермерства в їхньому рідному місті вони вирішили знайти тих, кому це вже вдалося. Юнаки їздять по країні у пошуках людей, які вирощують натуральні продукти та вірять у величезний потенціал міського господарства. Герої роблять висновок, що їхня праця може змінити світ навколо себе.

Місце у серці (Places in the Heart)

Події стрічки відбуваються в Америці в роки Великої депресії. Една Сполдінг рано овдовіла, залишившись із двома дітьми, купою боргів і фермою, яка потребує постійного догляду.
Вдова здається легкою здобиччю для аферистів. Крім цього, банк вимагає сплати боргів, але грошей у Едни немає. На довершення всіх проблем Техас потерпає від урагану, і ферма Сполдінг виявляється на його шляху.

Будь-якою ціною (At Any Price)

У головного героя стрічки Генрі Уілла є ферма, яка впродовж декількох поколінь успадковується від батьків до синів. Дія кінострічки відбувається в штаті Айова, де розвиток фермерства залучив у галузь біологів та новітні технології генної інженерії.

Генрі, для забезпечення стабільності своєї сім'ї, зайнятий продажами посівного матеріалу, його вважають дуже хорошим фахівцем, і він досить успішний у своїй галузі. Однак лаври ще одного фермера не дають йому спокою.

Реальний бруд фермера Джона (The Real Dirt on Farmer John)

Документальний фільм показує життя фермера Джона Петерсона. Він намагається змінити на краще роботу своєї сім'ї, змішуючи сімейні традиції з мистецтвом і «свободою слова». Режисер Таггарт Сігел стежить за життям фермера Петерсона вже 25 років і розповідає про неї в ЗМІ.

Ферма Петерсона є ядром одного з найбільших фермерських кооперативів у Сполучених Штатах, який годує більше 1400 сімей. Кожна сім'я, яка входить до кооперативу, щотижня отримує бушель (35-літровий контейнер) свіжих овочів.

Cімейна ферма (JL Ranch)

Головний герой — це шериф у відставці Джон Ландсбург, який вирішив стати простим фермером. Відроджуючи сімейне ранчо, чоловік стикається з багатьма проблемами. Вкладаючи всі сили і фінанси в ферму, Джон поступово досягає чималих успіхів. Звичайно, такі події влаштовують не всіх. Один багатий землевласник, зумівши підкупити місцеву владу, відбирає його ранчо. Колишнього шерифа, який вклав усе в сімейну справу, такий розклад не влаштовує. Він готовий кров'ю відстоювати свої права.

Дрібний фермер (Petit paysan)

Тридцятирічний П'єр — господар величезного фермерського господарства. Хлопець веде відлюдний спосіб життя, навіть не звертає уваги на симпатію дівчат. Несподівано у Франції почалася епідемія небезпечної хвороби серед худоби. Щоб не піднімати паніку в родині та не хвилювати батьків, П'єр купує їм путівку і відправляє на відпочинок. А сам у цей час намагається боротися за життя своїх корів.


AgroPortal.ua за матеріалами Natalia Kolos // Facebook


Ключові новини аграрного ринку в Telegram

Новини

Показати все

Блоги