Аграрії зберуться на Trade&Logistics Christmas Meet Up

04 грудня 2022, 15:25 1554

Український агробізнес завершує складний рік в умовах воєнного стану. Те, як галузі вдалося перебудувати логістику та підходи до торгівлі, обговорять у Варшаві під час форуму Trade&Logistics Christmas Meet Up, що відбудеться 21 грудня 2022 року.

Про це повідомляють організатори заходу — Співтовариство виробників і споживачів бобових України та Польсько-Українська Господарча Палата.

Відзначається, що Польща є стратегічним партнером України.

У 2021 році обсяг торгівлі між Україною та Польщею вперше перевищив $10 млрд, також Польща увійшла до топ-5 імпортерів української агропродукції.

Товарообмін між країнами під час війни суттєво зріс: станом на середину листопада кількість вантажівок із товаром, які в’їхали з України до Польщі, збільшилася на 14%. Загальна вартість усіх митних декларацій з січня по жовтень, які оформили польські митники у прикордонній смузі з Україною, становить $11,5 млрд, що на $ 2,2 млрд вище за минулий рік. Українські  зернові, олія, борошно — лідери серед продукції, що експортується до Польщі. 

Якими будуть підсумки співпраці країн у 2022 році, дізнавайтеся на заході:

  • аналітика аграрних ринків;
  • перспективи функціонування гуманітарного зернового коридору;
  • нові логістичні шляхи: морський, автомобільний та залізничний транспорт;
  • зміни у підходах до трейдингу, викликані геополітичними факторами;
  • виробничі плани агропідприємств на весну 2023 року: посівні площі, вибір сільгоспкультур;
  • прогнози щодо попиту і пропозиції агропродукції на світових ринках у 2023 році.

Trade&Logistics Christmas Meet Up збере фермерів, переробників, трейдерів, експортерів, фахівців з логістики, представників агрохолдингів, терміналів, торгових компаній, аграрних асоціацій, представників урядів України та Польщі.