Agro&Food Security Forum: пошук ефективних рішень для забезпечення глобальної продовольчої безпеки

01 жовтня 2022, 07:00 604

Понад 300 представників міжнародного агробізнесу з 28 країн світу зустрілися на міжнародній події Agro&Food Security Forum у Варшаві. Подія стала новою платформою для глобального діалогу та пошуку ефективних рішень для забезпечення глобальної продовольчої безпеки, розвитку нових ланцюгів постачання та співпраці в агробізнесі.

Представники уряду України та Польщі, провідні українські й міжнародні експерти та оператори ринку обговорили нові ключові фактори аграрного ринку України та світу у 2023-2025 рр., потенціал виробництва та експорту сільськогосподарської продукції, формування нових логістичних коридорів і нових шляхів співпраці для запобігання продовольчій кризі.

Доповідачі та учасники форуму були залучені до ефективних дискусій та налагодження контактів, виступаючи з презентаціями та обмінюючись думками під час чотирьох панельних дискусій.

Також 14 вересня, напередодні форуму, відбулася робоча поїздка до портів Гданська та Гдині. Це була нагода для учасників ринку побачити портові потужності, зустрітися з гравцями зернової логістики, налагодити нові контакти та знайти нових партнерів.

Agro&Food Security Forum став гарною можливістю познайомитися, обговорити можливі спільні дії та інвестиційні проєкти для забезпечення продовольчої безпеки, особливо в нинішній складній ситуації через війну, що триває в Україні.


Для довідки: організаторами форуму виступили «Співтовариство виробників і споживачів бобових України», консалтингова агенція «УкрАгроКонсалт».


Джерело фото:  УкрАгроКонсалт