Портфель LNZ Group поповнився інноваційним фунгіцидом широкого антимікробного спектру

12 лютого 2024, 14:50 885

Компанія LNZ Group пропонує аграріям інноваційний фунгіцид (дезинфікуючий засіб) «Вітоксид-Нітро». Завдяки унікальному поєднанню протимікробної дії атомарного кисню та азотнокислого срібла він чинить потужний фунгіцидний, бактерицидний, спороцидний та противірусний ефекти, знешкоджуючи до 99,9% відомих патогенів.

«Вітоксид-Нітро» — це екологічно безпечний фунгіцид-дезінфектант широкого спектру дії, який, повністю розкладаючись з утворенням органічних речовин, не завдає шкоди навколишньому середовищу та не залишає небажаних токсичних рештків на поверхні та всередині продукту, таким чином, відповідає європейським стандартам якості під час вирощування екологічно чистої органічної продукції. Про це йдеться у повідомленні компанії.

  • Діюча речовина: пероксид водню 49-49,9% (фармакологічна група: антисептики та дезінфікуючі препарати, код D08A X01).
  • Допоміжні речовини: азотнокисле срібло у якості стабілізуючого агенту, вода дистильована до 100%.
  • Механізм дії: численні ефекти «Вітоксид-нітро» досягаються завдяки тому, що водню пероксид розпадається з виділенням атомарного кисню, який працює як потужний дезінфектант, чинить антисептичний і дезінфікуючий щодо бактерій, грибів і вірусів ефекти, а також забезпечує очищувальну та дезодоруючу дії.

Наявність стабілізатора значно підсилює та подовжує його знезаражувальний ефект, а також дозволяє збільшити терміни зберігання препарату без втрати його дезінфікуючих властивостей. 

«Висока ефективність фунгіциду «Вітоксид-Нітро» у боротьбі з грибковими захворюваннями та широкий спектр дії роблять його важливим інструментом для вирощування. Цей фунгіцид можна вносити в усіх фазах розвитку культур, — коментує директор СТОВ «ЛНЗ Агро» Роман Франчук. — Ми використовуємо «Вітоксид-Нітро» для захисту культур у нашому агрохолдингу вже не перший рік. За цей час впевненились у його стабільному та якісному результаті захисту від хвороб, що підтверджується високою продуктивністю наших полів».