Лейтмотивом Дня поля «Кукурудза: результат на максимум!» на полігоні аграрних інновацій стали демонстраційні поля з гібридами від насіннєвих партнерів Digital Filed. Кукурудза зернового напрямку представлена 24 гібридами.

Про це повідомляє прес-служба компанії AgriLab.

Компанія LNZ Group представила 6 зернових гібридів північноамериканської селекції UNIVERSEED (ФАО 270-340).
«UNI310/EXPM015 (ФАО 260) добре витримує пониження температур і весняний холод, а також пластичний до технологій обробітку, — підкреслює менеджер із розвитку агротехнологій Північно-Східного регіону LNZ Group Віталій Брашован. — Серед усієї лінійки UNIVERSEED UNI3511/EXPН003 (ФАО 350) є найпопулярнішим. Він чудово витримує спеку, коли гібриди аналогічної групи стиглості просідають за запиленням».

Селекцію KWS на Digital Field презентували 10 зернових гібридів (ФАО 230-380), зокрема представники нових брендів PLUS4GRAIN (гібриди, що характеризуються дуже високим потенціалом урожайності завдяки відповідній реакції на достатню кількість опадів та поживних речовин) та CLIMACONTROL (основною характеристикою яких є посухостійкість і стабільність структурних показників (кількість рядів зерен, кількість зерен в ряду та маса 1000 зерен).

«КВС ФЕРНАНДО ФАО 260 — новий гібрид, який належить до групи PLUS4GRAIN та має потенціал урожайності до 18 т/га, — звертає увагу менеджер з агросервісу Департаменту кукурудзи та соняшнику ТОВ «КВС-УКРАЇНА» Віталій Каламбет. — Серед особливостей — має фіксований тип качана та не абортує верхні зерна».