Smart-технології стануть ближчими до українських аграріїв

08 лютого 2018, 12:25 3888

Компанії ALFA Smart Agro та Klever Systems, котрі є розробниками інноваційних рішень для сільгоспвиробників, підписали меморандум про співпрацю.

Компанії офіційно об'єднали зусилля у просуванні «розумних» технологій, які підвищують ефективність вирощування сільськогосподарських культур, а також покращують економічні показники господарств, говориться у повідомленні ALFA Smart Agro.

«Співпраця охопить багато напрямків. Зокрема, ресурси нашої компанії дозволяють проводити унікальні наукові дослідження щодо ефективності використання smart-технологій в агробізнесі. Окрім того, ALFA Smart Agro та Klever Systems домовилися про реалізацію партнерських проектів, у тому числі освітніх, метою яких є популяризація «розумних» рішень. На прикладі інноваційних продуктів ALFA Smart Agro ми бачимо, як smart-технології підвищують ефективність рослинництва. Інновації — на 100% наш формат роботи. І ми прагнемо, щоб наш досвід, наші ідеї та напрацювання допомогли агровиробникам значно збільшити власну продуктивність», — зазначає голова наглядової ради ALFA Smart Agro Борис Тодоров.

Спільні проекти будуть реалізовані на базі дослідно-демонстраційного центру ALFA Smart Agro в Київській області. Фахівці облаштують окрему експериментальну ділянку, де відбуватимуться випробування нових технологій космічного моніторингу — ефективність систем захисту рослин буде ретельно проаналізована за допомогою знімків високої роздільної здатності. 

«Ще декілька років тому smart-технології були цікаві передусім великим підприємствам, але зараз ми спостерігаємо, наскільки активно інновації впроваджують усі сільгоспвиробники. Космічний моніторинг дозволяє контролювати роботу агрономів, об»єктивно оцінювати стан посівів, швидко та якісно проводити необхідні роботи в полях. Аграрії розуміють переваги інновацій і усвідомлюють, що за smart-технологіями майбутнє. Компанії KleverSystems та ALFA Smart Agro мають спільні цінності, активно інвестують у технології і займають лідируючі позиції в своїх галузях. Я впевнена, що об«єднавши зусилля, ми зможемо показати агровиробникам, як зробити їх бізнес ще більш рентабельним», — говорить директор Klever Systems Олена Медведенко.

Керівники компаній підкреслили, що підписання меморандуму стане початком тривалої співпраці.


Для довідки: ALFA Smart Agro — провідний виробник засобів захисту рослин та мікродобрив, входить до ТОП-5 лідерів ринку України. В портфелі компанії представлені понад 70 продуктів — інноваційних рішень, які відзначаються високою ефективністю та повністю відповідають концепції розумної агрономії. Велика кількість препаратів, створених ALFA Smart Agro, не мають аналогів в Україні. Розробка, виробництво та контроль якості продукції ALFA Smart Agro відбувається за світовими стандартами.

Klever Systems — команда висококваліфікованих фахівців, які мають багатий досвід у розробці управлінських геоінформаційних систем (ГІС). Працює з 1995 року, є одним з лідерів ринку. Klever Systems вирішує завдання будь-якого рівня складності, працює з усіма провідними світовими постачальниками даних дистанційного зондування Землі, здійснює поставку і обробку даних ДЗЗ і космічних знімків високої роздільної здатності.