KSG Agro планує підняти урожайність пшениці за допомогою ріпаку

10 січня 2022, 14:06 538

Агрохолдинг KSG Agro у поточному році збільшить посіви ріпаку на 22% — з 820 га до 1000 га.

Про це повідомила прес-служба агрохолдингу.

Як зазначається, посіви цієї культури у чудовому стані пішли у зимівлю.

«Наша стратегія полягає в тому, щоб вийти щонайменше на 1000 га посівних площ під ріпаком, — коментує директор з виробництва KSG Agro Дмитро Ємельченко. — Логіка тут у тому, що ріпак — це надійний попередник для озимої пшениці. Ріпак ми прибираємо в червні, і до середини вересня він дозволяє добре підготувати ґрунт, накопичивши в ньому достатню кількість вологи. В результаті пшениця, яку ми сіємо на цих посівних площах, дає добрі сходи і встигає розкуститися».

За словами Ємельченка, результати 2021 р. продемонстрували, що пшениця, вирощена на площах, де попередником був ріпак, дала від 500 до 1000 кг на гектар збільшення, порівняно з тим, що сіяли по соняшнику.


Для довідки: KSG Agro є одним з провідних агрохолдингів України, європейською інноваційною групою компаній, що працює за принципом вертикальної інтеграції. Акції холдингу включені до лістингу Варшавської фондової біржі. KSG Agro входить до складу Європейської Бізнес Асоціації (EBA), а також до Асоціації «Свиноводи України». Основною діяльністю холдингу є обробка землі та виробництво сільгоспкультур, а також свинарський бізнес, за який відповідає ТОВ «Стронг-Інвест». Починаючи з вересня 2014 року, KSG Аgro реалізує стратегію розвитку, згідно з якою компанія розвиває найперспективніші проєкти, насамперед свинарство, а також рослинництво.