Банк планує створити цифрові гроші, які прийшли б на зміну готівковим, повідомляє ShanghaiDaily.com.
Зокрема, Народний банк Китаю пропонує шість вакансій, пов'язаних з розробкою цифрової валюти, а також програмного забезпечення й устаткування для її функціонування. Кандидати повинні мати ступінь магістра або докторську ступінь у галузі інформатики, інформаційної безпеки та криптографії.
Відзначається, що команду для вивчення цифрової валюти було створено ще в 2014 р. Експерти банку готували законодавчу і технологічну базу, а також вивчали вплив цифрової валюти на економіку і фінансову систему.
Для довідки: суть технології блокчейн — у розподіленому зберіганні інформації, що стосується будь-яких життєвих питань. Технологія не тільки корисна для створення цифрових валют або розробки нових фінансових технологій. Її можна бути використовувати для широкого спектру додатків, таких як право власності для відстеження походження документів, цифрових активів, фізичних активів або права голосу.
Процес переходу від готівки до електронних грошей відбувається в багатьох країнах. Наприклад, центральні банки Великобританії, Росії, Канади та Австралії також виявили інтерес до розробки технології блокчейн для створення цифрових валют.

200-річний млин отримав друге життя: подружжя на Вінниччині відродило родинну справу

Органічна плантація лохини як впорядкований програмний код

УКАБ Агротехнології 2026. Захід: усі козирні рішення на одному полі

Китай визначив ціль довести виробничий потенціал зерна до 725 млн т у межах п'ятирічного плану розвитку сільського господарства на 2026–2030 роки. Основний акцент зроблено на впровадженні сучасних технологій, модернізації агросектору та зміцненні продовольчої безпеки.

Українські аграрії цьогоріч зіткнулися з гострим дефіцитом обігових коштів через проблеми з морським експортом, низькі закупівельні ціни та накопичення перехідних залишків.

Держпродспоживслужба розпочала формування переліків підприємств і операторів, які планують експорт ячменю та гороху до Китайської Народної Республіки. До 17 серпня 2026 року необхідно надіслати до Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів документи, що підтверджують проведення фітосанітарних процедур щодо місць вирощування та зберігання продукції.

Державні фітосанітарні інспектори головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області завершили обстеження посівів ячменю, що вирощується з метою подальшого експорту до Китайської Народної Республіки.

Аграрії Івано-Франківської області з початку 2026 року залучили 1,016 млрд грн банківських кредитів для розвитку виробництва.

Після початку конфлікту на Близькому Сході та блокування судноплавства в Ормузькій протоці аналітики очікували серйозного дефіциту азотних добрив. Підстави для цього були очевидні, оскільки через регіон Перської затоки проходить значна частина світової торгівлі добривами, а до третини глобального експорту карбаміду прямо чи опосередковано залежить від цього маршруту. Фактично країни Аравійського півострова є маркетмейкерами на ринку азотних добрив.

Переробна промисловість стала найбільшим платником податків до зведеного бюджету України за підсумками першого півріччя 2026 року.


Всеукраїнський конкурс «СИЛА АГРОЗМІН» проводиться вже вдруге. За умовами конкурсу з 40 відібраних претендентів Експертною радою було обрано 12 фіналістів — по 3 з кожної з чотирьох номінацій.

Із 1 липня 2026 року в Нідерландах почне діяти кілометрова плата за проїзд вантажних автомобілів. Нова система поширюватиметься як на нідерландських, так і на іноземних перевізників.