Аграріям Волинської області в рамках комплексної програма розвитку галузі агропромислового комплексу в 2020 р. з обласного бюджету виплачено 638 тис. грн.

Про це йдеться у звіті про виконання бюджетних програм управління агропромислового розвитку Волинської обласної державної адміністрації.

Як зазначається, дотація власникам ОСГ, які утримують три і більше корів склала 281 тис. грн. Допомогу отримали 450 ОСГ за утримання 1873 корів.

Дотації за утримання телиць та нетелів в ОСГ, які народилися в результаті штучного осіменіння, вирощені і утримувались в цьому господарстві до 2 — річного віку — виплачено 32 тис. грн для 30 ОСГ за утримання 32 нетелів.

Крім того, СВК «Прип'ять» Ратнівського району отримало 7,2 тис. грн дотаціх за посів жита. Було засіяно 72 га жита.

За програмою підтримки ОСГ і ФГ, які мають в обробітку до 50 га землі, за посадку садів ФГ «Сад Михальчуків» Горохівського району отримав 14,8 тис грн за 3,9 га персикового саду.

У той же час, ФОП Пушкар Цуманської ТГ отримала 9,8 тис. грн часткового відшкодування вартості послуг із сертифікації органічної продукції.

За даними ОДА, 2 громади (Забродівська та Заболотівська) минулого року створили 5 пасовищ площею 90,8 га і отримали з обласного бюджету 293,4 тис. грн.


Для довідки: агровиробники Волинської області в 2020 р. стали учасниками програм державної підтримки за 11 напрямками.

Мультимедіа