Виробник: Ціна на лохину буде вища за минулорічну на 10-15%

09 липня 2020, 09:37 2186

Сезон лохини цього року дуже затримався і фактично почнеться з наступного тижня. Сьогодні ціна на лохину втричі переважає минулорічну, адже ще немає ягоди. Але як тільки ягода масово з’явиться на ринку, ціна знизиться і за прогнозами додасть 10-15% до середньої минулорічної ціни.

Про це AgroPortal.ua повідомив генеральний директор ТОВ «Українська ягода» Тарас Баштанник.

«За моїми прогнозами, за рахунок експортних можливостей ринок розвантажиться, і навіть на внутрішньому ринку ми очікуємо на хорошу ціну. Також позитивним моментом цього сезону для виробників є той факт, що кількість бажаючих працювати на полі на порядок вище, ніж у попередні роки, чому сприяла нинішня ситуація, а тепер також розуміння, що в Україні заробітки на збиранні ягід можуть бути на рівні Польщі», — зазначає Тарас Баштанник.

За його словами, на експорт ягід не вплинули обмеження, пов'язані з пандемією коронавірусу.

«Ми вже експортуємо заморожену суницю садову, і особливих змін на кордонах немає. Традиційно плануємо експортувати 95% замороженої малини. Лохину плануємо продавати в Україні, тут ринок зростає, і ціни не поступаються експортним. Але якщо буде економічний сенс, то відправимо на експорт 35-50% зібраної лохини», — відмічає Тарас Баштанник.


Людмила Лебідь, AgroPortal.ua