СНАУ реалізуватиме міжнародний проєкт з органічного землеробства

27 липня 2023, 06:40 2084

Сумський національний аграрний університет (СНАУ) запустить у роботу спеціалізований навчальний модуль, присвячений політиці ЄС щодо органічного землеробства, в межах проєкту «Удосконалення освітнього контенту з органічного землеробства в Україні відповідно до Плану дій ЄС (Органік — ЄС»).

Про це повідомляють на сайті СНАУ.

Модуль буде складатися з навчальних курсів, які розкривають аспекти прогресивних агротехнологій, сертифікації та маркетингу органічної продукції відповідно до стандартів ЄС.

Цілями проєкту є сприяння вдосконаленню викладацької та наукової діяльності у сфері органічного сільського господарства з урахуванням нового Плану дій ЄС з органічного виробництва та національних стратегічних планів САР для Європейського Союзу, розширення знань та компетенцій учасників цього питання, а також сприяння гармонійному залученню українського органічного бізнесу до європейського органічного аграрного сегменту.

Сумський національний аграрний університет — єдиний заклад вищої освіти в Україні, який має статус органічного оператора. Реалізація проєкту відповідає ключовим цілям Стратегії розвитку університету до 2025 року.