Підвищення рентабельності з гектару. Мантра для всіх аграріїв, незалежно від розміру та регіону виробництва. Проте, якщо розмір господарства не має значення при виборі насіння, то його регіональні особливості навіть дуже впливають на кінцевий результат.

Ще минулого року з метою вивчення ефективної канадської селекції NAPG (North American Plant Genetics) в LNZ Group адаптували кращі світові батьківські лінії гібридів кукурудзи до реалій українського клімату.
 
Новостворений бренд UNIVERSEED гармонійно поєднав у собі все краще, щоб вітчизняні аграрії мали змогу придбати високоякісне насіння кукурудзи, збільшивши шанси на отримання високих і стабільних урожаїв.
 
Ідея бренда полягає в тому, щоб обраний найкращий генетичний матеріал гібридизувати на своїх полях і довести до високих стандартів якості на власному насіннєвому заводі. Спираючись на власний багаторічний досвід, LNZ Group пропонує агровиробникам висівати гібриди, максимально адаптовані до різних агрокліматичних зон України.
 
Минулого року нові гібриди бренда UNIVERSEED вже показали чудові практичні результати у багатьох успішних господарствах, що розташовані у різних агрокліматичних зонах нашої країни.

Так, у ТОВ «АФ Вікторія», землі якого розміщені на Сумщині (Білопільський р-н), торік господарі на своїх полях висівали кукурудзу різних груп стиглості. Із середньоранніх гібридів — EXPM015(ФАО 260), EXPM013 (ФАО 290), із середньостиглих — EXPM014 (ФАО 330), ЕХРH003 (ФАО 350), а із середньопізньої групи — гібрид EXPM014 (ФАО 440). За непростих погодних умов упродовж вегетації середньорання група гібридів забезпечила врожайність на рівні 10,99 т/га, а середньостигла та середньопізня — 11,68 і 9,82 т/га відповідно у перерахунку на базові показники, що є вищими за середню урожайність по району.
 
У Запорізькій області, де кукурудза також щорічно потерпає від погодних аномалій, багатьом агровиробникам не вдається отримувати високі врожаї цієї культури. Однак практикам агрофірми, яка знаходиться у цьому регіоні, завдяки гібридам бренда UNIVERSEED минулого року вдалося досягти високого врожаю качанистої. Так, гібрид EXPM015 забезпечив урожайність 8,84 т/га, EXPM013 — 7,09, EXPM014 — 8,21, а EXPM017 (ФАО 440) дав 8,03 т/га за базової вологості.
 
Торік в умовах Тернопільщини в одному з господарств за достатньої кількості вологи агрономи компанії теж пишалися досягненням високої урожайності кукурудзи. Найбільші показники забезпечили гібриди EXPM015 — 11,7 т/га, EXPM013 — 11,55, EXPM014 — 12,7, ЕХРH003 — 11,77 т/га. А от гібрид EXPM017 показав найвищу урожайність серед конкурентів — 13,43 т/га за вологості 14%.

Для отримання кращих результатів урожайності у різних агрокліматичних зонах спеціалісти LNZ Group закладають дрібноділянкові досліди, на яких щороку тестують близько 400 гібридів. Зокрема, вивчають такі показники як: урожайність, вологовіддача, холодостійкість, стійкість проти хвороб та шкідників, а також до умов перестоювання у полі. Адже, як показує практика, велика кількість господарств зазвичай розпочинають збирання кукурудзи в останню чергу. Відтак, аби уникнути опадання качанів внаслідок перестоювання культури, враховують і цей важливий показник. Із величезної кількості протестованих гібридів для подальшого розмноження обирають лише найкращі, а це не так уже й багато — лише два-три. Тож ви можете бути впевненими в тому, що гібриди бренда UNIVERSEED від LNZ Group мають найкращі якісні показники та характеристики.
 
Brilliant — енергія, що дає прибуток
 
Запорукою якості насіння бренда UNIVERSEED є, звісно, преміальна технологія його протруювання — Brilliant. Це новий комплексний підхід, який передбачає потрійний захист насіння, що розкриває максимальний потенціал майбутнього врожаю кукурудзи. Високоефективні інсекто-фунгіцидні компоненти створюють потужний захист від комплексу шкідників і хвороб у критичні моменти розвитку культури, а інноваційний біостимулятор забезпечує максимальну енергію на початкових етапах росту.

Переваги технології захисту Brilliant:

Чому на сезон 2020 року варто висівати саме насіння кукурудзи бренда UNIVERSEED? Відповідь однозначна: адже воно має низку переваг, а саме:


AgroPortal.ua за матеріалами LNZ Group