Україна отримає «голос» в Європейському об`єднанні трейдерів м`яса

28 листопада 2016, 16:17 2443

Асоціація «Український клуб аграрного бізнесу» спільно з Союзом птахівників України з 1 січня 2017 року набувають членства у Європейському об’єднанні трейдерів м’яса та м’ясопродуктів UECBV (European Livestock & Meat Trading Union).

Про це говориться в повідомленні УКАБ.

Відмічається, що набуття членства в UECBV стало логічним продовженням більше ніж річної роботи обох асоціацій у європейському напрямку. Зокрема, протягом останніх років УКАБ активно долучався до євроінтеграційних ініціатив держави, прагнучи на рівні асоціацій, представлених в Брюсселі, переконати європейських колег у необхідності поглиблення співпраці з українським агробізнесом.

«Для нас надзвичайно важливо отримати «голос» у представництві такого поважного європейського об’єднання як UECBV. Це сприятиме поглибленню співпраці з інституціями ЄС, які ухвалюють рішення щодо розширення доступу до ринку європейських країн, налагодженню комунікації між галузевими представниками громадянського суспільства та підвищенню авторитету України в ЄС в цілому», — заявив президент УКАБ Алекс Ліссітса.


Для довідки: UECBV — європейська асоціація, яка сприяє розвитку середовища, в якому всі виробники та учасники ринку м’яса та м’ясної продукції та м'ясні компанії можуть задовольнити потреби споживачів і суспільства, ефективно конкуруючи при цьому в інтересах сталого зростання. Постійний секретаріат UECBV, що базується в Брюсселі, підтримує тісні контакти з європейськими та міжнародними інститутами і займає ключову роль в громадських консультаціях з усіх питань, пов'язаних з м'ясною промисловістю Європи та формуванням і функціонуванням ринку м’яса та м’ясопродуктів ЄС. Членами UECBV є 53 асоціації з 24 країн Європейського Союзу, а також Мароко, Норвегії, Сербії, Швейцарії, Туреччини, Японії.