Польсько-українська співпраця в агропромисловому комплексі

23 січня 2018, 11:14 5053

У м. Лодзь, Польща, 17 лютого 2018 року у рамках Міжнародної спеціалізованої виставки Targi Ferma відбудеться міжнародний бізнес-форум «Польсько-українська співпраця в агропромисловому комплексі».

Як повідомляють організатори, метою форуму є аналіз шляхів розвитку української економіки та активізація польсько-української співпраці із акцентом на сільське господарство.

Теми, які будуть розглянуті на форумі

1.       Перспективи та можливості для розвитку польсько-української співпраці в аграрній галузі.

- Поточна ситуація, статистика та прогноз розвитку на аграрних ринках Польщі.

- Розмір інвестицій і інвестиційних тенденцій в польському сільському господарстві, з особливим акцентом на проектах, що фінансуються ЄС.

- Економічний ефект інвестицій з фондів ЄС.

- Можливості інвестування в сільське господарство Польщі в рамах Програми розвитку сільських територій (PROW) 2014-2020.

2.       Інвестиції в аграрну галузь Польщі: досвід українських інвесторів.

3.       Співпраця між Україною та Польщею: досвід польських інвесторів.

DLG Agrofood Польща та агроконсалтингова компанія InConventus Group запрошують власників та топ-менеджмент українського агробізнесу до участі у форумі, що відбудеться: 17 лютого 2018 року о 12:00-15:00.

Участь безкоштовна за умови попередньої реєстрації.

Організатори забезпечують також безкоштовні квитки на виставку Targi Ferma та переклад під час форуму, можливість організації зустрічей B2B, участь у бізнес-турі на польські агропідприємства.


Для довідки: Міжнародна спеціалізована виставка Targi Ferma — найбільший захід у галузі тваринництва у Польщі, який щороку слугує площадкою для обміну досвідом та технологіями для 31 тис. учасників та понад 250 компаній.

Контакт з організатором: InConventus Group Sp. z o.o. Юлія Потапенко ([email protected] +48 733 137 222 Viber +38 067 292 92 48)