В Одесі 7 та 8 липня за підтримки Міністерства агарної політики та продовольства України відбудеться II Міжнародна зернова конференція GRAIN UKRAINE.

Про це AgroPortal.ua повідомив організатор заходу — група терміналів «ТІС». Голова оргкомітету конференції — директор «ТІС» Андрій Ставніцер.

Як зазначають організатори, конференція GRAIN UKRAINE є основною літньою платформою для діалогу між найбільшими представниками агроринку, керівниками найбільших українських агропродовольчих компаній, комерційних та інвестиційних банків, тренд-сеттерів агросфери та управлінців, ведучих бізнес-ЗМІ з ціллю обговорення останніх інновацій на аграрному ринку. Одним з головних акцентів програми конференції у 2017 році стануть тенденції та вимоги ринків споживання.

Вперше GRAIN UKRAINE пройшла у 2016 році та заклала стійку основу для подальшого розвитку та ефективної взаємодії гостей. Конференцію відвідали більше 300 учасників. В роботі взяли участь 23 спікери світового рівня, такі як Джон Шморгун, РоджерДженсон, Клаус Хользінгер, Девід Хайтауер, Дієго Леріні та інші. В ході конференції були розглянуті найважливіші сторони агробізнесу в контексті України. Роджер Дженсон (віце-президент компанії Cargill) повідомив про подальший намір Cargill інвестувати в Україну; Куач Кхе Хоа (директор Guangzhou Donlinks International Investment Co.) розкрив інсайдерську інформацію про ріст імпорту соняшникового масла з України в Китай; Едуард Штейнбук (член наглядової ради ізраїльської компанії Pareto Capital 80/20) роз'яснив, як Україна може запобігти глобальним споживчим кризам.

Усі спікери та гості GRAIN UKRAINE 2016 підтримали актуальність проведення та повністю новий формат конференції. «GRAIN UKRAINE — це можливість поділитися досвідом, почути, чим займаються інші країни, дізнатись актуальну інформацію, яка напевне допоможе у рішенні щоденних бізнес-питань» — поділився своєю думкою про конференцію управляючий партнер в Molinos Rio de la Plata (Аргентина) Дієго Леріні.

Михайло Пономаренко (Agritel International, Україна) звернув увагу на своєчасність конференції. Україна починає працювати за правилами світового ринку, а така конференція, як GRAIN UKRAINE тільки сприяє цьому, вважає він.

«Я виступив в рамках GRAIN UKRAINE тому, що я по-справжньому вірю в цю країну, я знаю, що агросектор повинен тут розвиватись швидше та якісніше, а для цього необхідний діалог, який GRAIN UKRAINE і дає можливість здійснити!» — зазначив також старший менеджер по продажам бельгійської компанії Anglo Belgian Corporation Вінсент Пірот. 

Успіх GRAIN UKRAINE 2016 доводить, що Одеса — унікальна та гідна площадка для того, щоб кожного року представники аграрного ринку України та світу зустрічались для отримання нових знань, укладення контрактів та неформального ділового спілкування.

У 2017 році в рамках конференції виступлять:

Уже зараз є можливість придбати білет по тарифу Early Bird (дійсний до 31 березня) та бути серед перших учасників GU 2017.

Одним із нововведень цього сезону є клубна карта GRAIN UKRAINE, головна перевага якої — можливість придбати квиток на конференцію GRAIN UKRAINE 2017 за тарифом Early Bird протягом всього строку дії продажу, до 7 липня. Клубна карта GRAIN UKRAINE чекає вас в пакетах учасників кращих аграрних заходів України.

Кажучи про GRAIN UKRAINE, можно сміливо стверджувати — ВЕСЬ АГРОРИНОК ЗНОВУ БУДЕ ТУТ!

Контакти організаторів GRAIN UKRAINE 2017: тел. +380679759433, Info@grain-ukraine.com, www.grain-ukraine.com

Підписуйтесь на слідкуйте за новинами GU 2017: 10times, LinkedIn, Twitter, Facebook, Youtube.


Інформація розміщується на правах реклами

Мультимедіа