Аграрії Східної України обговорять проблеми адаптації до змін клімату

07 травня 2018, 08:00 3630

IX Міжнародна агропромислова виставка та форум з розвитку фермерства «АГРОПОРТ Схід Харків 2018», який відбудеться у жовтні, буде орієнтований на великих та середніх фермерів.

Серед ключових тем — рослинництво, птахівництво, кормовиробництво, тваринництво, вирощування органічної продукції, вирощування ягід, овочівництво, садівництво, рибне господарство тощо, говориться у повідомленні організаторів.

До участі в Агропорті у Харкові буде запрошено фермерів та господарів з Харківської, Полтавської, Сумської, Дніпропетровської, Запорізької, Луганської, Донецької областей, а також з інших регіонів України.

У 2018 році особлива увага буде приділятись проблемам адаптації сільського господарства до умов зміни клімату: підвищення продуктивності в умовах змін та перехід на безпечні й точні технології. Також спеціально до 5-ої річниці форуму в Україні буде запущено новий проект — Українське Трипілля. Формат проекту передбачає демонстраційні покази в полях Західної, Східної та Південної України, а заключний етап пройде саме на Харківщині в третій день заходу.

Дата проведення «АГРОПОРТ Схід Харків 2018»: 11-13 жовтня 2018 р. (офіційне відкриття — 11 жовтня о 10:00).

Місце проведення: Харків, Україна; Міжнародний аеропорт «Харків».


Для довідки: АГРОПОРТ™ (www.agroport.ua) — щорічний масштабний захід з підтримки фермерства та сільгоспвиробників України і Східної Європи. Проходить з 2015 року за підтримки ФАО і входить в календар ООН. Традиційно тематика заходу корелюється з генеральною лінією ФАО і підтримує тематику Міжнародних років, яку приймає Генеральна асамблея ООН. З 2016 року АГРОПОРТ об'єднав фермерів з усієї України і проводиться в форматі Захід-Схід. Форум є комплексним і складається з виставки техніки і технологій для фермерства, інвестиційної конференції та серії семінарів, круглих столів та зустрічей бізнесу. З моменту заснування проходить на майданчиках міжнародних аеропортів. З 2018 року АГРОПОРТ проходить у трьох містах та охоплює інтереси індивідуально західних, південних та східних агровиробників.

Організатори форуму: Департаменти агропромислового розвитку Львівської, Херсонської та Харківської облдержадміністрацій та консалтингова компанія ТОВ «Авіабренд».

AgroPortal.ua виступає генеральним інтернет-партнером заходу.