Аграрії обговорять проблеми адаптації до зміни клімату

02 квітня 2018, 17:12 3906

VII Міжнародна агропромислова виставка та форум з розвитку фермерства «AGROPORT Захід Львів 2018» (АГРОПОРТ) пройде у Львові 19-21 квітня 2018 р.

Як говориться у повідомленні організаторів, «АГРОПОРТ Захід Львів 2018» буде орієнтований на дрібних і середніх фермерів.

Серед ключових тем — тваринництво, рослинництво, вирощування органічної продукції, вирощування ягід, овочівництво, садівництво, рибне господарство тощо.

До участі в «АГРОПОРТі» буде запрошено фермерів та господарів з Львівської, Волинської, Рівненської, Тернопільської, Хмельницької, Івано-Франківської, Закарпатської, Чернівецької областей, а також з інших регіонів України.

«У 2018 році особлива увага приділятиметься проблемам адаптації сільського господарства до умов зміни клімату: підвищення продуктивності в умовах змін та перехід на безпечні й точні технології. Також спеціально до 5-ї річниці форуму в Україні буде запущено новий проект — Українське Трипілля. Формат проекту передбачає демонстраційні покази в полях Західної, Східної та Південної України, а перший етап пройде саме на Львівщині в третій день заходу (21 квітня)», — зазначають організатори.

Місце проведення: Львів, Україна; Міжнародний аеропорт «Львів» ім. Д. Галицького.

Дата проведення: 19-21 квітня 2018 р. (офіційне відкриття 19 квітня о 10:00).


Для довідки: АГРОПОРТ™ (www.agroport.ua) — щорічний масштабний захід з підтримки фермерства та сільгоспвиробників України і Східної Європи. Проходить з 2015 р. за підтримки ФАО і входить у календар ООН. Традиційно тематика заходу корелюється з генеральною лінією ФАО і підтримує тематику Міжнародних років, яку приймає Генеральна асамблея ООН. З 2016 р. АГРОПОРТ об'єднав фермерів усієї України і проводиться в форматі Захід-Схід. Форум є комплексним і складається з виставки техніки і технологій для фермерства, інвестиційної конференції та серії семінарів, круглих столів та зустрічей бізнесу. Місцем його проведення є термінали, виставкові площі й аеродромні перони аеропортів Львова, Херсона та Харкова.

Організатори форуму: Департаменти агропромислового розвитку Львівської, Херсонської та Харківської облдержадміністрацій та консалтингова компанія ТОВ «Авіабренд».

AgroPortal.ua виступає генеральним інтернет-партнером заходу.