Українські аграрії випробовують на полях інноваційну технологію для обприскувача

29 березня 2023, 13:50 3492

Компанія KUHN розробила систему AUTOSPRAY, яка на обприскувачі Metris отримала найвищу нагороду «Машина року» на європейській аграрній виставці Sima 2019. Використання причіпного обприскувача з цією технологією, що забезпечує диференційне внесення з регулюванням розміру краплі, стає для аграріїв інвестицією у ефективність.

Про це повідомляють в компанії «Тайтен Машинері Україна»офіційного дилера KUHN в Україні.

Відзначається, що звичайні обприскувачі залежно від погодних умов мають ефективність у межах 16%. Усе інше — втрати. Особливо це стає помітним на краях поля, де обприскувач змушений зменшити швидкість для підготовки та здійснення розвороту.

Особливість системи AUTOSPRAY від компанії KUHN — це використання імпульсної модуляції PWM, що дозволяє формувати якісні краплини в широкому діапазоні швидкостей — від 4 до 16 км/год та на розворотах. Польові тести в США показали ріст як ефективності обробки, так і продуктивності обприскувача, що дозволило обробляти 185 га за зміну. Українські аграрії перевірили це на власних полях.

propData.content.image
Андрій Турчик, агроном ТОВ «Транс Інвест Агро»

Випробувати обприскувач на своїх полях у Львівській області нам запропонував постачальник засобів захисту рослин  компанія Syngenta. Обприскувач було надано компанією «Тайтен Машинері Україна». Для моніторингу посівів ми використовуємо Cropio. На основі даних створили карту внесення та завантажили в KUHN Metris 2 AUTOSPRAY з форсунками Lechler. Нам потрібно було провести десикацію сої, щоб зібрати її в потрібний часовий проміжок. Результати роботи нас повністю задовольнили, вилив було зроблено за зазначеними нормами, продуктивність роботи надзвичайна в порівнянні з іншими причіпними обприскувачами. Це справді високоточне внесення. При нагоді було б дуже добре мати таку машину в господарстві!

Під час обприскування оператор господарства відмітив стійкість та керованість причіпного оприскувача. Такі властивості вдалося забезпечити завдяки чотирьом рівням підвіски та компенсації на поворотах. Завдяки інтелектуальним тримачам форсунок, які керують часом їх відкривання, та новому додатку для обприскувачів Kuhn Isobus оператор міг би з легкістю налаштувати розмір краплі під час роботи, але цього не довелося робити, оскільки машина працювала чітко, згідно карти технічного завдання.

У компанії «Тайтен Машинері Україна» відзначають, що нова система точного розпилення KUHN AUTOSPRAY забезпечує неперервну електричну циркуляцію, яка включає поступове вимкнення форсунок через GPS. AUTOSPRAY доступний на обприскувачах Altis 2, Lexis, Metris 2 та Oceanis. Основною перевагою системи AUTOSPRAY є контроль та регулювання розміру краплі під час розпилення, незалежно від умов. Кожна форсунка має інший розмір краплі, які відповідають стандартам ISO. 


Для довідки: «Тайтен Машинері Україна» — компанія з американським корінням, яка має 10-річну історію успіху на теренах України. День за днем в компанії вдосконалюють свої навички та розширюють портфоліо, щоб підтримати місцевих фермерів інноваційним та сучасним обладнанням, мережею оригінальних запасних частин по всій країні, а також професійно обладнаними майстернями та сервісними автомобілями. Міжнародні принципи ведення бізнесу та надвисокі стандарти є додатковими перевагами роботи з компанією «Тайтен Машинері Україна».