Сівалка точного висіву KOSMA M і рекордний для господарства врожай кукурудзи

25 січня 2023, 07:21 1227

«Ми отримали найбільший в історії нашого господарства врожай кукурудзи, — розповідає керівник СТОВ «Сільцівське» Ігор Пельц. — Як це вдалося? Сівалка. Яка? KOSMA M. Як її обрали? Нам була потрібна точна, легка та зручна сівалка, а «Тайтен Машинері Україна» запропонували саме таку».

СТОВ «Сільцівське» працює в Тернопільській області та займається рослинництвом і тваринництвом, розводячи велику рогату худобу молочних порід, овець, кіз і свиней. Тому кукурудза — одна з основних культур для господарства. Від її врожайності залежать кінцевий результат роботи. 

«Клієнту потрібна була легка і точна сівалка, яка зможе працювати з фермерським трактором, — розповідають у «Тайтен Машинері Україна». — Під ці задачі найкраще підійшла навісна пневматична сівалка точного висіву KOSMA M від KUHN. Ми дуже раді, що завдяки цьому агрегату перевершили сподівання клієнта, який отримав чудовий результат від використання сівалки».

Господарство ПСП «Кам’янка» на Житомирщині впродовж 8 років використовує сівалки KUHN. У 2022 році продовжили традицію — на зміну більш старому агрегату обрали сівалку KOSMA M цього ж бренду, отримавши відмінні результати від використання, якими залюбки поділились.

«Це хороша сівалка, а для середнього фермера — незамінна, — розповідає керівник ПСП «Кам’янка» Василь Наумець. — Враховуючи її оптимальну ціну, конкурентів цьому агрегату на ринку не бачу. Легка, витривала, проста в регулюванні. Не менш важливим є те, що вона і сіє, і вносить міндобрива. Сходи після сівалки завжди дружні, ніяких пропусків. Ми нею дуже задоволені. Хто хоче купити, хай купує і не переживає — за ціною та якістю найкраща, роботу виконує відмінно».

KOSMA M оснащується системою розподілу MAXIMA 3, яку тисячі аграріїв уже високо оцінили за надзвичайну точність та здатність працювати з багатьма різними типами насіння. Цікавий факт, що з 8-рядних сівалок, що є на ринку, KOSMA M потребує приблизно на третину менше потужності трактора. Це означає економію пального та менше ущільнення ґрунту. Дуже надійна і легка в налаштуванні, забезпечує додаткове навантаження 12,5 або 25 кг. 

Цікавий факт: в KOSMA M працює унікальна система розподілу, яка є «найточнішим» рішенням у своїй категорії, що підтверджено результатами випробувань TOP AGRAR 2017.

Ключові переваги сівалки KOSMA M:

  1. Так само, як MAXIMA 3, здатна виконувати висів насіння будь-якого типу — просто змінюється диск. 
  2. Підходить для технології мінімального обробітку ґрунту.
  3. Рівномірно закладає насіння та якісно працює в умовах високої вологості.
  4. Виробник пропонує на вибір механічний або електричний привод системи розподілу: механічна приводна система унікальна завдяки своїй трансмісії, ідеально пристосованої до міжряддя 45-50 см під час висіву буряку; електрична приводна система 48 В гарантує плавне та безперервне обертання для забезпечення високої точності висіву. 
  5. Версія з електроприводом дає такі переваги як регулювання густоти висіву з кабіни трактора, коригування норми внесення та відімкнення рядів за GPS або вручну.
  6. Фронтальне обладнання очищує лінію висіву (грудковідбивачі та пристрої видалення сміття). 
  7. Покращений контакт ґрунт/насіння завдяки проміжному прикочувальному колесу.
  8. Закривання борозни та поліпшення ущільнення ґрунту навколо насіння за допомогою коліс V-подібного профілю.

Саме зараз пневматичні сівалки KOSMA M доступні у офіційного дилера KUHN, компанії «Тайтен Машинері Україна», причіпної та навісної модифікацій. Широкий вибір опцій та якісний сервіс від дилера гарантує безперебійну роботу техніки у розпал сезону.