BEDNAR встановив рекорд в обробітку ґрунту

21 серпня 2023, 13:20 2599

BEDNAR SWIFTERDISC XE 18400 MEGA встановив рекорд, обробивши 769,36 га протягом безперервної 24-годинної роботи (23 години 36 хвилин чистого робочого часу агрегату). Це додаткові 125,36 га до минулого рекорду 2007 року за кількістю оброблених гектарів за 24 години.

Організацією займалися BEDNAR у співпраці з румунським представником BEDNAR і JOHN DEERE, IPSO Agricultură, використовуючи тандем з трактора JOHN DEERE 9RX 640 і дискатора SWIFTERDISC XE 18400 MEGA. Про це повідомляють у компанії BEDNAR FMT.

У компанії розповіли, що подія сталася в Румунії в середині липня, поблизу міста Слатіна на півдні країни. Фермерське господарство OLT PIESS SLATINA надало умови для спроби побити рекорд. Румунію обрали завдяки великим полям, якими володіють місцеві господарства. Щоб показати реальні можливості та потенціал агрегата, рекорд проводився на шести різних полях, де нещодавно збирали пшеницю, озимий ріпак і горох. Найбільше поле, де працював SWIFTERDISC під час заходу, мало площу 161,36 га.

Середня продуктивність становила 32,6 га на годину, а витрата палива становила 3,1 літра на гектар за чистий час 23 години 36 хвилин. За цей час тандем техніки проїхав 450,7 кілометрів, а загальна витрата пального досягла значення 2355,6 літрів. На дискаторі була встановлена робоча глибина 7 сантиметрів. Час простою, необхідний для проведення технічного обслуговування та заправки, становив лише 24 хвилини. Водії мінялися під час роботи, наприклад, під час розвертання техніки в кінці поля.

«BEDNAR з самого початку спеціалізується на виробництві широкозахватних агрегатів. Першу таку машину ми виготовили у 2003 році: це був широкозахватний компактор SWIFTER SM. Ми бачимо дедалі зростаючий інтерес до такої техніки на ринку, що спонукало нас до представлення нової серії SWIFTERDISC XE_MEGA в 2021 році. Наразі вона складається з трьох моделей із робочою шириною від 14,4 до 18,4 метрів. Я надзвичайно задоволений і пишаюся тим, що нам вдалося досягти нового рекорду з нашим агрегатом протягом 24 годин роботи. Це не тільки підтверджує якість техніки, яка витримала таке високе навантаження, але, перш за все, високу продуктивність і ефективність, яких вона дозволяє нам досягти. Я вважаю, що даний дискатор також може бути цікавим багатьом європейським аграріям, особливо враховуючи місцеві поля, де він забезпечить неймовірну продуктивність», — говорить директор з маркетингу BEDNAR FMT Девід Ричл.

Для спроби побити рекорд SWIFTERDISC XE 18400 MEGA оснастили агресивними дисками спеціальної форми діаметром 560×5 мм і заднім котком V-RING діаметром 630 мм з чистиками. В стандартній комплектації даний агрегат має гідравлічне регулювання робочої глибини зі зручним фіксуванням за допомогою гідравлічних кліпс.