Джерело фото: Міноборони
Підрозділи Міністерства оборони України за І півріччя 2026 року розмінували 4 715 га територій, звільнених від російських окупантів.
Про це повідомляє пресслужба міністерства.
Зокрема, підрозділи розмінування Міноборони обстежили та очистили від мін і вибухонебезпечних залишків війни:
За шість місяців 2026 року фахівці з розмінування виявили та знищили 1 914 вибухонебезпечних предметів, а загалом з початку повномасштабної війни — 482 330 одиниць.
Зазначається, що від Міністерства оборони до очищення деокупованих територій від вибухонебезпечних предметів залучаються підрозділи розмінування Збройних Сил України та Державної спеціальної служби транспорту.

Zinka. Побачити виробництво зсередини

Святослав Вакарчук заспівав для аграріїв в полі під час жнив

UCAB FOOTBALL CUP 2026. Літні ігри

Найбільші світові покупці пшениці готуються до скорочення постачань і змушені шукати альтернативні джерела зерна через обстріли інфраструктури у Чорноморському регіоні.

Програма діяльності Кабінету Міністрів України передбачає збільшення фактичних площ зрошення в Україні до 200 тис. га до 2027 року.
У технології вирощування соняшнику немає другорядного етапу. Однак саме наприкінці сезону ціна помилки стає максимальною: рослина вже сформувала врожай, у поле вкладено насіння, добрива, захист, проведено десятки операцій, а результат залежить від кількох днів, правильного визначення стиглості та якості десикації.

В Україні 470 тис. га замінованих полів, і частину з них розміновують неофіційно.

Через цілеспрямовані атаки ворога на розподільчі центри та втрати значних обсягів продукції ситуація в продуктових мережах дійсно складна. Але водночас на сьогодні наявних потужностей із виробництва продукції в Україні достатньо для того, щоб закрити внутрішнє споживання.

Склади кількоїх виробників продуктів харчування, а також великої торговельної мережі зруйновано внаслідок атаки російських військ сьогодні, 20 серпня, по Київщині.

Компанія «Галичина» продовжує виробництво та постачання своєї молочної продукції у торгові мережі України, попри повідомлення про можливе зникнення цих товарів із полиць магазинів.

Міжнародний реєстр збитків (RD4U) 13 серпня відкрив для України можливість подавати заяви про компенсацію збитків, завданих російською агресією у категоріях B4 «Державні гуманітарні витрати на підтримку постраждалого населення» та B5 «Розмінування та очищення від нерозірваних боєприпасів».

Салат вважається однією з найпростіших зелених культур, однак навколо його вирощування, зберігання, користі та бізнес-перспектив існує чимало міфів.

Оператори протимінної діяльності у липні в межах бюджетної програми «Гуманітарне розмінування» очистили 210 га земель сільськогосподарського призначення.