UNIVERSEED поповнив портфель новими гібридами кукурудзи

11 грудня 2019, 08:00 2163

Портфоліо зернових і силосних гібридів UNIVERSEED поповнилося чотирма новими продуктами, перевіреними на власних полях LNZ Group.

Гібриди кукурудзи якнайкраще адаптовані до українського клімату. Детальнішу інформацію про них можна вже знайти у новому каталозі UNIVERSEED за 2020 рік. Про це повідомили в компанії LNZ Group.

«До ранньостиглої групи гібридів портфелю UNIVERSEED увійшов EXPM032ФАО 220, котрий має високу початкову енергію росту та високу посухостійкість. Представлений гібрид показав хорошу стійкість до фузаріозу та сажкових хвороб, стабільність, пластичність і добру вологовіддачу. Рекомендований як для посушливих кліматичних зон, так і для умов достатнього зволоження», — говорять у компанії.

Наступним став середньостиглий зерновий гібрид кукурудзи із зубоподібним типом зерна EXPI143ФАО 320. Він має високу початкову енергію росту та є дуже стійким до фузаріозу та стеблового вилягання. У цього гібрида швидка вологовіддача. Температура ґрунту для сівби EXPI143 має бути +8°С. Він може вирощуватися як у посушливих умовах, так і в умовах достатнього зволоження.

Також для силосної лінійки бренду UNIVERSEED презентований середньоранній EXPG600ФАО 260, який має зубоподібний тип зерна. «Досить стійкий до посухи, холоду, кореневого та стеблового вилягання. Його можна сіяти при температурі ґрунту +8°C. EXPG600 має високу стійкість до фузаріозу. Цей гібрид характеризується раннім строком збирання та рекомендований для зони достатнього зволоження», — додають в LNZ Group. 

Другою новинкою в лінійці силосних гібридів кукурудзи UNIVERSEED став EXPG607ФАО 420.Середньопізній, високорослий і має до 14 листків над качаном. У рослини добра посухостійкість, висока зернова продуктивність та широке вікно збирання. Має зубоподібний тип зерна. Для сівби цього гібриду температура ґрунту має становити також +8°С. У нього хороша вологовіддача і його можна сіяти в посушливих регіонах.


Для довідки: UNIVERSEED — бренд зернових гібридів кукурудзи та унікальних для України силосних гібридів Leafy та FlouryLeafy типу, є продуктом північноамериканської селекційної компанії NAPG (North American Plant Genetic), презентований на українському ринку весною 2019 року. Упродовж 5-ти років гібриди цього бренду випробовувалися у п’яти кластерах LNZ Group: в Дніпрі, Полтаві, Сумах, Шполі та Олександрії.

LNZ Group — сучасна диверсифікована компанія з 170-річною історією. Один із лідерів насіннєвого ринку України з багаторічним досвідом роботи з провідними міжнародними компаніями-селекціонерами з виробництва насіння кукурудзи, соняшнику, сої, пшениці, гороху, ячменю. Компанія розвиває три напрямки бізнесу: агровиробництво (Agro), насінництво (Product) і дистрибуцію (Market). Обробляє 70 тис. га землі та має більше 3 тис. працівників у сезон.

Переглянути каталог з продуктами можна тут