Укрпромінвест-Агро проведе посівну в повному обсязі

18 березня 2022, 15:25 546

Джерело фото: Укрпромінвест-Агро

В умовах війни з російськими агресорами агропромислова компанія «Укрпромінвест-Агро» не відхиляється від плану сільськогосподарських робіт. Її підприємства активно готуються до посівної кампанії та сезону виробництва цукру.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

Відзначається, що виробничі підрозділи «УПІ-АГРО» працюють у штатному режимі. Наразі триває підготовка до весняної посівної, провести яку компанія планує у заздалегідь планованих обсягах і термінах. Всі необхідні ресурси та ПММ вже знаходяться на складах компанії у Вінницькому регіоні. У плановому режимі також виконуються і ремонтні роботи на цукрових заводах компанії. 

«Станом на зараз закуплені й поставлені всі витратні матеріали, необхідні для підготовки потужностей цукрових заводів компанії до сезону виробництва (метал, електроди та ін). Спеціалізовані підрядні організації приступили до робіт із підготовки ТЕЦ заводів до нового виробничого сезону. Розпочато закупівлю технологічних матеріалів та упаковки, відновлювальних енергетичних ресурсів. Тож наші підприємства будуть готові прийняти і переробити як власний буряк, так і буряк наших партнерів за програмою «Цукровий буряк — вибір розумних!» — зазначає перший заступник генерального директора «УПІ-АГРО» Роман Огородов. 

Він зауважує, що безперебійне функціонування українських підприємств на територіях, де не ведуться бойові дії, — не лише запорука соціальної стабільності держави сьогодні, а й фундамент для відбудови країни після перемоги. І особливо актуально це, коли йдеться про підприємства харчової промисловості. 

«Щиро дякуємо кожному працівнику «УПІ-АГРО», працівникам компаній підрядників, які сумлінно працюють на своєму місці, гарантуючи харчову безпеку країні та міцний тил нашим захисникам та захисницям», — говорить Роман Огородов.