Аграрії переходять на сублімацію овочів

03 травня 2022, 10:10 1144

Сьогодні переробка для аграрія — раціональна бізнес-можливість під час війни. Компанія «Органік-Д» обговорює з партнерами питання щодо сублімації овочів.

Про це розповів директор компанії Вадим Кричковський, повідомляє Аggeek.

«Сьогодні у Вінницьку область переїхало дуже круте підприємство з Дніпропетровщини, яке запропонувало нову технологію холодної сублімації. Нині є великий попит на українські сушені овочі. Відповідно будемо формувати державний резерв для того, щоб можна було зберігати довгий проміжок часу. Даний напрям плануємо освоїти до осені, коли з’явиться новий врожай», — ділиться планами Вадим Кричковський.

За його словами, великий попит нині на заморожені овочі — помиті, нарізані шматочками для швидкого вживання. Крім того, варто розвивати напрям м’ясної переробки.

«Сьогодні надзвичайно важливо, щоб кожен якісно робив свою справу. Якщо ми не можемо робити захисні пластини для бронежилетів, то можемо годувати. Якщо не можемо годувати, то можемо давати їжу для розуму іншим. Можливо, мої слова хоча б 1% аграріїв почують, то я вже буду дуже щасливий. Війна закінчиться тоді, коли ми знищимо останнього окупанта!» — зазначає Вадим Кричковський.


Для довідки: «Органік-Д» — українська компанія, де втілюються технологічні рішення у галузі культивації коренеплодів та інших культур борщового набору на органічному добриві.