Агропромхолдинг «Астарта» нещодавно зафіксував випадки, коли сторонні особи проводять нелегітимні співбесіди, використовуючи назву, вебсайт та інші атрибути компанії.
Про це повідомляє пресслужба холдингу.
«Ми рішуче протидіємо таким діям, адже наша головна мета — захист кандидатів і забезпечення прозорого та безпечного працевлаштування. Це особливо важливо зараз, тому просимо звернути увагу на кілька ключових правил, які допоможуть відрізнити офіційний процес від шахрайських спроб», — додали в компанії.
Офіційний процес найму відбувається лише:
«Ми ніколи не проводимо співбесіди у месенджерах (Telegram, Viber, WhatsApp тощо) та не просимо передавати особисті дані у неофіційний спосіб», — додали в компанії.
В «Астарті» закликали перевіряти інформацію та повідомляти про підозрілі випадки на лінію довіри за номером 0-800-357-194 або через онлайн-форму за посиланням.

200-річний млин отримав друге життя: подружжя на Вінниччині відродило родинну справу

Органічна плантація лохини як впорядкований програмний код

УКАБ Агротехнології 2026. Захід: усі козирні рішення на одному полі

Тарас Висоцький — не нова людина в аграрному відомстві. Обіймаючи посаду заступника протягом семи років, як в окремому міністерстві, так і в об’єднаних, він залишався запорукою стабільності для учасників агропродовольчого сектору.

Дефіцит персоналу в українському агросекторі закріпився як довгострокова характеристика ринку, з якою компанії будуть працювати ще роками. Понад 80% агрокомпаній підвищили зарплати на 10-20%, але шукати персонал стало складніше, ніж торік.

Archer Daniels Midland (ADM) призначила Джеффа Роу на новостворену посаду виконавчого віцепрезидента та головного операційного директора.

Агропромхолдинг «Астарта» у січні – червні 2026 року реалізував 177,3 тис. т цукру, що на 19% більше, ніж за аналогічний період попереднього року.

У ситуації, коли компанії конкурують за обмежену кількість спеціалістів, традиційні підходи до найму перестають працювати. Бізнесу потрібно змінювати саму логіку роботи з ринком праці.

Підприємство «Білоцерківхлібопродукт» відоме всім фахівцям борошномельної та круп'яної галузей, адже частина з теперішніх спеціалістів і керівників найбільших виробничих потужностей — вихідці саме звідси. Це підприємство раніше готувало фахівців для всіх українських млинів.

Агропромходинг «Астарта» розпочав обмолот ранніх зернових культур урожаю 2026 року.

Антимонопольний комітет України (АМКУ) надав дозвіл київській компанії на придбання господарства, що входить до структури агропромхолдингу «Астарта-Київ».

Агропромхолдинг «Астарта-Київ» 23 червня запустив оновлений тваринницький комплекс.

Підприємства агропромхолдингу «Астарта» завершили весняну посівну кампанію 2026 року.