АгроТорг пропонує аграріям надійне партнерство на вигідних умовах

26 листопада 2021, 14:18 2902

Інтернет-магазин agrotorg.in.ua запрошує до придбання товарів для рослинництва — посівних матеріалів, добрив і засобів захисту рослин.

У повідомленні компанії йдеться, що головними клієнтами є агровиробники: фермери або власники крупних аграрних компаній. «Запропоновані магазином «АгроТорг» товари отримали гарні відгуки аграріїв із різних регіонів України. Всі сорти та гібриди прекрасно розвиваються в умовах різноманітних ґрунтів та кліматичних відмінностей, про що свідчить сталий попит на них», — коментують в «АгроТорг» і додають, що товари мають відповідні сертифікати якості — ці документи можуть бути пред’явлені на вимогу покупця.

Посівний матеріал та засоби захисту рослин пройшли вдалі польові випробування На сторінках сайту користувачі можуть знайти товари від найвідоміших виробників — як вітчизняних, так і закордонних.

Співпраця з «АгроТорг» має низку переваг.

Це допомога менеджерів компанії у підборі посівного матеріалу відповідно до умов кліматичної зони та потреб споживача. Також є можливість отримати практичні консультації щодо умов використання посівних матеріалів. На всі групи товарів — адекватні цінові пропозиції. На сайті вказані найнижчі ціни на ринку України. В інтернет-магазині можна знайти величезний вибір посівних матеріалів соняшнику, кукурудзи та сої для вирощування в усіх областях країни.

«Широкою популярністю серед покупців користуються якісні сорти соняшнику з високими показниками вмісту олії у насінні. Такі продуктивні рослини можуть стати чудовим джерелом сировини для бджільництва (нектару та пилку) у кошиках рослини під час цвітіння», — кажуть в «АгроТорг».

Серед корисних властивостей таких культур експерти називають:

  • резистентність до несприятливих кліматичних умов (посух, УФ-променів, перепадів температури);
  • опірність до шкідників та хвороб типу вовчка, фузаріозу, сажки;
  • значний потенціал вегетації;
  • продуктивність усіх рослин на найвищому рівні.

Мінімальна сума замовлення становить 1200 грн. Для гуртових клієнтів можливі знижки. Щоби отримати їх, потрібно зв’язатися з менеджером компанії телефоном.

Доставка товарів по всій території України здійснюється поштовими сервісами, транспортом компанії в межах Кіровоградської області або самовивозом зі складу в м. Кропивницький.

Контактні телефони: (068) 887 81 83; (066) 582 38 89.


Для довідки: інтернет-ресурс є онлайн-представництвом компанії «Госппостач», що працює на ринку України з 1994 року. Сфера діяльності інтернет-магазину зосереджена навколо постачання посівних матеріалів та хімікатів для вирощування високоврожайних культур у промислових масштабах.