Український проект бізнес-розвитку плодоовочівництва UHBDP пропонує  кожному сільгоспвиробнику придбати якісні засоби виробництва та багато іншого у каталозі Е-ваучер із сукупною знижкою 7 тис. грн.

Про це йдеться у повідомленні проекту. 

«Отримати велику знижку можуть усі виробники овочів, фруктів, ягід та меду півдня України, навіть ті, хто раніше вже користувався програмою знижок — всі отримані раніше знижки обнуляються», — зазначається у повідомленні.

Таким чином, виробники овочів, фруктів, ягід та меду, які мешкають на півдні України, а саме в Одеській, Миколаївській, Херсонській або Запорізькій областях, отримують можливість підготуватися до наступного сезону, забезпечити свій невеликий або середній агробізнес якісними насінням, крапельною стрічкою, мінеральними та органічними добривами, мотоблоками, різними видами упаковки, тепличною плівкою, тензіометрами та багато іншим.

Крім того, виробники можуть замовити аналіз ґрунту за пів вартості або інші види досліджень. Спеціальний асортимент товарів для бджолярів: медогонки, бочки для меду, пристрій для розпечатування стільників.

Щоб скористатися Е-ваучером, потрібно зареєструватися на сайті або по телефону контакт-центру: 0 800 500 184 (дзвінки безкоштовні).

Скористатися цією сукупною знижкою необхідно до 31 грудня 2020 року! Знижку можна вибрати за один раз або за декілька покупок. 

Уточнюється, що в каталозі представлені якісні та перевірені товари та послуги. Тільки від відомих та популярних компаній або торгівельних марок: Rivulis (США-Франція), Ginegar (Ізраїль), Іррігатор Україна, Syngenta, Enza Zaden, Rijk Zwaan, Clause, Sakura, Doctor Tarsa (Туреччина), ТОВ Природні Біотехнології, KENTAVR, Iron Angel, Акватек та інші.

Мультимедіа