Львівська обласна рада внесла зміни до Комплексної програми підтримки та розвитку сільського господарства у Львівській області на 2021-2025 рр., якою передбачена  підтримка за напрямом «Субвенція органам місцевого самоврядування на заходи з поліпшення громадських пасовищ».

Про це говориться у повідомленні Департаменту агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації. 

Як зазначається, основним завданням цього заходу є підвищення продуктивності природних сільськогосподарських угідь за рахунок їх корінного або поверхневого поліпшення та організації випасання. 

«Фінансування здійснюватиметься за рахунок коштів, що надходять до спеціального фонду обласного бюджету у порядку відшкодування втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва у вигляді субвенції органам місцевого самоврядування. Умовою для одержання коштів є рішення органів місцевого самоврядування про створення громадських пасовищ, наявність проєкту землеустрою земельної ділянки комунальної власності та її реєстрація, а також проєктно-кошторисна документація, яка визначає перелік та загальну вартість самих робіт», — зазначила директор департаменту Тетяна Гетьман.

Цього року з обласного бюджету виділено 3 млн грн на поліпшення громадських пасовищ. У попередньому році профінансовано 6 громад на суму понад 2,5 млн грн, площа до поліпшення становила більше 322 га, що підтверджує ефективність та дієвість субвенції.

Умови, перелік та зразки документів за посиланням

Прийом документів для участі у конкурсі розпочато та триватиме до 1 серпня 2022 р. 

«Відтак, закликаю голів громад нашої області активізувати роботу з юридичного оформлення громадських пасовищ відповідно потреби, замовити виготовлення проєкто-кошторисної документації та подавати всі необхідні документи до департаменту за адресою: м. Львів, пр. В. Чорновола, 4 (9 поверх)», — підкреслила Тетяна Гетьман.

Мультимедіа