На Львівщині профінансувано перші заявки за Комплексною програмою підтримки та розвитку аграрного бізнесу.

Про це повідомляють у Департаменті аграрного розвитку Львівської ОВА.

Зазначається, що виділено перший транш фінансової підтримки аграріям у межах реалізації Комплексної програми підтримки та розвитку сільського господарства у Львівській області на 2021-2025 роки в сумі 468,4 тис. грн. 

Вже 5-ти суб’єктам підприємництва відшкодовано вартість сплачених ними протягом січня-березня 2022 р. відсотків за залученими кредитами та договорами фінансового лізингу в сумі 168,4 тис. грн. А також для забезпечення посівної надано пільгові кредити на зворотній основі 2 суб’єктам підприємництва в сумі 300,0 тис. грн. 

«Аграрії області працюють сьогодні в умовах дефіциту базових ресурсів для проведення посівної та обмеженого доступу до фінансування. Наш обов’язок підтримати наших сільгоспвиробників фінансово. Для цього ми максимально спростили умови участі в програмі та збільшили бюджет майже на 30% у порівнянні з бюджетом програми, яка була затверджена у довоєнний час», — зазначила директор департаменту Тетяна Гетьман.

Цьогоріч на фінансову підтримку аграріїв з обласного бюджету виділено понад 22 млн грн. Кошти спрямовуються на такі заходи:

Ознайомитись з умовами програми  

Аграрії Львівщини можуть відшкодувати половину вартості насіння Аграрії Львівщини можуть відшкодувати половину вартості насіння

Комплексною програмою підтримки та розвитку сільського господарства у Львівській області на 2021-2025 рр. (зі змінами на період воєнного стану) для суб’єктів підприємництва агропромислового комплексу передбачено фінансову підтримку у вигляді часткового відшкодування вартості високорепродукційного насіння. 

Органіки з окупованих територій отримають грантову підтримку Органіки з окупованих територій отримають грантову підтримку

Мікро-, малим та середнім підприємствам та малим виробникам, площі яких розташовані на території Житомирської, Київської, Чернігівської, Харківської та Сумської областей, що були окуповані протягом перших місяців вторгнення, або території інших областей, які постраждали від активних бойових дій, можуть отримати допомогу від грантової програми «Підтримка органічного сектору в Україні».

Мультимедіа