Топ-6 лайфхаків, якими варто скористатися цієї весни

05 квітня 2018, 10:00 9163

Більшість людей знають, як правильно користуватися лопатою чи граблями, проте це лише верхівка айсбергу, адже є інші інструменти для садівництва, кожен з яких призначений для виконання дуже конкретних завдань. Тому редакція AgroPortal.ua підготувала короткий перелік садових інструментів, без яких ви не зможете обійтися цієї весни.

Ягідний гребінь

Такий інструмент комерційні фермери по вирощуванню чорниці використовують для збирання врожаю. Металевий гребінь від'єднує ягоди від гілок та збирає їх всередині ковша. Такий метод полегшує збирання чорниці. Ягідні гребінці також підходять для збирання диких ягід та дрібних фруктів. Вартість такого інструменту сягає $50, але його можна купити і в пластиковому варіанті менш ніж за $10.

Телескопічний фруктовий збирач 

За допомогою ковшоподібного збирача можна зривати з дерева плоди, які відразу будуть падати в маленьку сітку. Це спорядження має телескопічні здібності, тому висоту можна налаштувати самостійно. За допомогою фруктового збирача можна збирати урожай яблук, груш, персиків та слив. Якісні телескопічні збирачі виготовляються з алюмінію і коштують $50-100. 

Пила для обрізання гілок  

Обрізання гілок безперечно є складним завданням. Щорічна обрізка допомагає зберегти здоров'я та продуктивність дерева, не кажучи вже про контроль його розмірів. Інструменти бувають різних форм і по-різному обладнані, в одних на кінці палиці може бути звичайна пила, а в інших — електрична. Тому й ціна коливається в межах $50-500.

Хула ху

Це звичайна мотика, яку використовують для знищення бур'янів і розпушування ґрунту. Даний інструмент використовується саме для видалення крихітних бур'янів, які виростають протягом тижня. Вартість хула ху може сягати $30.

Хорі хорі

А ви знали, що існують ножі для копання? Їх придумали японські садівники, які дали такому ножу назву hori hori. Основна причина, чому більшість садівників не хоче використовувати ножі, — це швидке згинання леза під тиском руки. Але хорі хорі складається зі сталевого корпусу, який служить як ручкою, так і копальним пристроєм. Незважаючи на назву та їхню кишенькову форму, копальні ножі не надто гострі, адже їхня основна місія — знищувати бур’яни. Ціна коливається в межах $20-30.

Вогняна сапа

Навіщо нагинатися, просапуючи бур'яни, коли це можна зробити стоячи? Інструмент, який допоможе вам це зробити, називається вогняним і складається з металевої палиці, яка прикріплена до просапного резервуара з коротким шнуром. Шнур стає факелом і безпечно спрямовує полум'я до бур'янів. Такі сапи є важкими, тож деякі фермерські та садові підприємства продають спеціальні візки та рюкзаки, щоб полегшити роботу з ними. Такий інструмент (не включаючи бензин) коштує близько $100.


AgroPortal.ua за матеріалами Мodernfarmer.com