Самохідний обприскувач KUHN STRONGER: швидко, високо, потужно

06 квітня 2021, 06:48 3876

Для аграріїв, які займаються вирощуванням високорослих культур — кукурудзи та соняшнику, головною характеристикою обприскувача є кліренс. KUHN STRONGER HD має один із найвищих кліренсів у світі — 1,8 м. Саме тому багато господарств обирають для своїх полів цю машину.

СГВК «Зоря», що на Чернігівщині, займається вирощуванням соняшнику, кукурудзи, пшениці, жита та ріпаку. Три роки тому тут купили KUHN STRONGER HD, оскільки земельний банк поступово збільшився, і для того, щоб виконувати всі польові роботи вчасно, вирішили придбати ще один обприскувач.

«В KUHN STRONGER HD дуже хороша маневреність та висока потужність. А головне — він високий, і ми можемо обприскувати ним всі кульутри, починаючи від озимих і аж до десикації соняшнику», — розповідає голова СГВК «Зоря» Олег Міжгородський.

Машина володіє двигуном потужністю 280 к.с. та алюмінієвою штангою шириною захвату 40 метрів. Система EQUILIBRA, яка забезпечує кращу стабільність штанги, гарантує рівномірність обприскування. Система працює на основі точно відкаліброваних гідрогазових акумуляторів.

STRONGER HD має стійкість роботи на схилах і великих швидкостях завдяки гідравлічно змінній ширині колії 280-350 см. Два паливних баки об'ємом 300 л кожен знаходяться з боків обприскувача, додатково стабілізуючи його.

«Безумовним плюсом обприскувача є те, що він сам закачує воду. Є окремий насос на закачування і змішування продуктивністю 1100 л/хв, розташований у передній частині обприскувача. Вузол змішування знаходиться знизу міксера, що дозволяє ефективно розчиняти сухі препарати», — зазначає голова СГВК «Зоря».

За словами фермера, наявність автопілота дозволяє ефективно працювати вночі і в умовах поганої видимості. Економія витрат і збільшення якості обприскування досягається за рахунок автоматичного відключення секцій штанги при перекриттях.

Пошкодження рослин відсутнє завдяки наявності захисних щитків перед колесами. Всі деталі змонтовані під конструкціями обприскувача і не виступають за межі рами. Днище закрите кришкою, що не допускає пошкодження як рослин, так і вузлів обприскувача.

«За три роки, що ми користуємося KUHN STRONGER HD, питань у нас не було. Лише в перший рік, по недосвідченості роботи із технікою, ми не залили на зиму тосол, у результаті — маленькі шланги лопнули. На щастя, ремонт вийшов недорогий, — розповідає Олег Міжгородський. — Хлопці з сервісу завжди приїжджають і допомагають, якщо ми того потребуємо. До закінчення гарантійного терміну проходили всі ТО згідно сервісної книжки».

Фермер рекомендує купувати обприскувач KUHN STRONGER HD господарствам, які мають в обробітку від 2 тис. га, адже він значно полегшує роботу трактористів і пришвидшує виконання польових робіт, що особливо актуально в мінливих погодних умовах. 

Не так давно в господарстві змінили концепцію. «Зараз ми налаштовані на  рентабельність виробництва і для цього використовуємо всі можливі методи, в тому числі підвищення продуктивності техніки», — говорить Міжгородський.


Придбати новинку KUHN STRONGER HD 4036 можна ЕКСКЛЮЗИВНО в мережі «Техноторг».

Звертайтесь до менеджерів у регіонах або за телефонами: 067 515 67 75, 066 369 59 21.

Більше інформації на сайті компанії.

«Кредобанк» пропонує вигідні умови кредитування на придбання техніки KUHN від 0% на 12 місяців за умови першого внеску 50%.


Иванна Панасюк, AgroPortal.ua