AgroGear. STRONGER HD 4000: комбінація унікальних якостей в одному обприскувачі

12 травня 2020, 06:07 3821

Флагманською технікою лінійки KUHN є самохідний обприскувач STRONGER HD 4000, котрий зібрав у собі найважливіші характеристики для ефективної роботи: потужність, швидкість і надійність.

«STRONGER HD 4000 — це комбінація декількох факторів. По-перше, потужний двигун (280 к.с.) — те, що всім подобається, адже хочеться управляти потужною машиною.

По-друге, на даному обприскувачі можна працювати на високій швидкості, оскільки він обладнаний ефективною системою стабілізації EQUILIBRA. Це дозволяє тримати високу швидкість, дотримуючись необхідного балансування штанги», — розповідає регіональний менеджер «КУН-Україна» на півдні України Павло Костян.

Незважаючи на швидкість машини — 26 км/год, контролюється та дотримується задана норма виливу і потрібний розмір краплі. Якщо поле достатньо рівне, то обприскувач може працювати і на швидкості 30 км/год. Завдяки пневматичній підвісці машина стабільна, і оператору комфортно.

Також менеджер «КУН-Україна» додає, що ще один великий плюс — це алюмінієва штанга, яка не боїться агресивної хімії та не потребує додаткового обслуговування. Вона досить легка, завдяки чому піддається стабілізації в порівнянні з іншими, які мають більшу вагу.

Бак має об'єм 4 000 л, виготовлений із нержавіючої сталі, досить міцний. До того ж легко миється, без зусиль можна переходити з однієї хімії на іншу.

Першим в Україні, хто придбав KUHN STRONGER HD 4000, стало господарство з Одеської області — СФГ «Прогрес». Його керівник Михайло Лазаренко зазначає, що за технічнимихарактеристиками обприскувач відповідає всім вимогам сьогодення.

«В середньому обробляємо 5 тис. га за сезон, і великих поломок за два роки користування не було. Перше, що нам було важливо, — це високий кліренс обприскувача: я можу спокійно під ним пройтись. Далі — потужний двигун і умови роботи для оператора машини. І відмінна стабілізація штанги, незважаючи на рельєф поля», — розповідає Михайло Лазаренко.

Представник компанії «КУН-Україна» Павло Костян каже, що перше, на що агрономи звертають увагу, це високий кліренс — 1 м 80 см. Саме така висота достатня для виконання більшості робіт. Двигун MWM об’ємом 7,2 л — дуже надійний, з ним не виникає додаткових проблем. І, звичайно, стабілізація штанги — навіть штангу 40 м обприскувач чудово тримає на заданій висоті.

Головні плюси, які виділив керівник ТОВ «Агропівдень-1» (Одеська обл.) Олександр Іванов, — це швидкість машини та обсяги, які здатний закривати агрегат. Він відмічає, що найбільш важливим показником є його продуктивність.

«Я повністю задоволений співвідношенням ціни та якості обприскувача STRONGER. Протягом гарантійного терміну всі потрібні запчастини сервісна служба замінювала досить оперативно. Подивимось, як буде далі», — коментує Олександр Іванов.

Також керівник господарства «Агропівдень-1» каже, що планує і надалі поповнювати свій технічний парк технікою компанії KUHN: «Все залежить від того, якою буде ціна. А також від того, що будуть пропонувати фірми-конкуренти по схожим моделям».


Дивитись відео:

AgroGear. Техніка має бути розрахована на дурня і не ламатись

AgroGear. Найвищий кліренс на ринку та стабілізація штанги