У Вінниці аграріям представили останні розробки та передові технології у галузі сільгосптехніки

12 листопада 2023, 14:25 2431

На початку листопада компанія «Тайтен Машинері Україна» разом із представниками KUHN Україна запросили своїх клієнтів та партнерів на День відкритих дверей в дилерський центр «Тайтен Машинері Вінниця», щоб поділитись останніми розробками, передовими технологіями та досвідом у галузі сільського господарства. Ця подія дозволила учасникам ближче познайомитися з брендом KUHN, його історією та місією, а також оцінити переваги та якість продуктів, які пропонує виробник.

Про це йдеться у повідомленні «Тайтен Машинері Україна»

Презентація нових та поточних продуктів: KUHN завжди на крок попереду в галузі  сільськогосподарської техніки. На заході компанія розповіла про інновації, зокрема сільськогосподарські машини, обладнання для обробки ґрунту, технології для добрива та захисту рослин і багато іншого.

Демонстрація обладнання: Гості заходу мали можливість детально розглянути техніку на демонстраційному майданчику, оцінити ефективність і надійність такої продукції як:

Професійні консультації: Фахівці KUHN Україна і «Тайтен Машинері Україна», експерти в галузі сільського господарства, відповіли на запитання гостей, поділилися цінними знаннями та досвідом.

Обмін думками: День відкритих дверей сприяє обміну досвідом між фермерами, агрономами та представниками галузі, створюючи сприятливе середовище для обговорення актуальних проблем та знаходження їх рішень на базі найкращих практичних кейсів.

Також під час заходу була оголошена надзвичайно вигідна акційна пропозиція на причіпний обприскувач KUHN METRIS 4102 AUTOSPRAY. Такої вигідної пропозиції на ринку ще не було — новий агрегат з гарантією за максимально зниженою вартістю 84 000 євро з ПДВ. Пропозиція обмежена наявністю машин на складі «Тайтен Машинері Україна»

Завдяки своїй надійності та якості техніка KUHN має міцну довіру сільгоспвиробників усього світу. День відкритих дверей, присвячений техніці KUHN, дозволяє кожному бажаючому зазирнути у світ інновацій та передових технологій в сільському господарстві та зробити перший крок до успішної та продуктивної сільськогосподарської діяльності.

Техніка, технології точного землеробства, запчастини та професійна сервісна підтримка — всі ці рішення пропонує компанія «Тайтен Машинері Україна» для гармонійного розвитку аграрного господарства та досягнення найкращих фінансових результатів.

Телефонуйте за номером 0 800 50 80 80, щоб дізнатися більш детальну інформацію та отримати найкращу пропозицію на ринку.