Україна відправила два судна з пшеницею до Сирії

11 листопада 2025, 18:00 974

Три вантажні судна з пшеницею, два з них українські, прибули до порту Тартус у Сирії.

Про це повідомляє «Інтерфакс-Україна» з посиланням на місцеві ЗМІ. 

«Три судна, завантажені більше ніж 70 тис. т пшениці, прибули до порту Тартус для Генерального управління з торгівлі та переробки зерна в межах постійних зусиль уряду щодо зміцнення стратегічного запасу зерна та забезпечення потреб місцевого ринку в пшениці», — зауважило видання.

Операційний керівник порту Тартус Юсеф Арнус уточнив, що два судна привезли зерно з України, а одне — із рф, їх наразі розвантажують. Частина вантажу зберігатиметься в силосах зерносховищ порту, а решту спрямують на задоволення потреб місцевого ринку.

Він додав, що на розвантаження чекає четверте судно із 26 тис. т пшениці, та найближчим часом очікується прибуття додаткових суден, завантажених приблизно 50 тис. т.

Частина пшениці з кораблів, що вже прибули, відправлена на елеватори «Аш-Шіншар», і це вже четверта поставка за останній період.