Думка: Позакореневе живлення культур дозволить оптимізувати витрати

06 листопада 2018, 12:52 1714

Одним із основних принципів успішного бізнесу є його прибутковість, що досягається, зокрема, шляхом оптимізації витрат на виробництво. Відтак агровиробники постійно знаходяться у пошуку способів ефективного використання ресурсів за рахунок впровадження сучасних сільськогосподарських технологій.

Як повідомляє компанія «ПроАгро», в рамках конференції «Агрохімія та насіння 2018» будуть представлені сучасні технології вирощування сільськогосподарських культур, які дозволяють оптимізувати витрати, а також підвищити продуктивність вирощуваних культур.

«Зокрема, фахівці компанії «УкрАгроКом» представлять переваги застосування технологій позакореневого живлення, яке виконує функції коригування мінеральної поживи, стимуляції біохімічних процесів та підвищення поглинання біогенів кореневою системою, підвищення стійкості до різного роду стресів та пригнічення хвороб», — відмічають організатори конференції.

Як зазначає керівник відділу агроконсалтингу компанії «УкрАгроКом» Павло Кулеша, наразі до застосування мікроелементних добрив у сучасному землеробстві спонукає кілька факторів — низький рівень застосування органічних, мікроелементних добрив, сидератів, що призвело до дефіциту мікроелементів у ґрунті; позитивна динаміка щодо застосування головних елементів мінерального живлення (NPK); висівання гібридів інтенсивного типу, котрі потребують забезпечення оптимальним збалансованим мінеральним живленням.


Для довідки: дізнатися більше про особливості застосування технологій позакореневого живлення можна 14 листопада під час конференції «Агрохімія та насіння 2018». Місце проведення: Київський Гольф Центр, пр-т Героїв Сталінграду, 10.