BASF і SALIC вклалися у Hummingbird

17 жовтня 2019, 16:50 2313

Компанії BASF Venture Capital і канадська TELUS Ventures стали провідними інвесторами раунду B інвестування у британський стартап Hummingbird Technologies, одного зі світових лідерів в галузі прогресивної аналітики для рослинництва. 

Інші основні інвестори: SALIC — саудівська компанія, яка інвестує у сільське господарство та тваринництво, і британська інвестиційна компанія Downing Ventures, йдеться у повідомленні Hummingbird Technologies.

«Ці кошти дають нам змогу отримати лідируючі позиції на основних міжнародних ринках, розширити свої можливості, що передбачають інтеграцію програмного забезпечення API (Application Program Interface), та покращити технологію машинного навчання як на командному, так і на кодованому рівні. Ми маємо чітку ціль: стати провідним світовим AgTech-гравцем в сфері дистанційного моніторингу. Завдяки такій серйозній інституційній підтримці та технічній експертизі ми набрали потужних обертів для досягнення цієї мети», — сказав засновник компанії Hummingbird Tech Вілл Веллс.

За словами керуючого директора BASF Venture Capital Маркуса Солібіеда, ця унікальна технологія сприятиме розвитку нових ринків та створенню нових бізнес-моделей.

«Наші колеги з підрозділу сільськогосподарських рішень BASF вже співпрацюють з Hummingbird Tech. Ми підтримуємо співпрацю завдяки цій інвестиції», — додав він.

Як зазначається, Hummingbird Technologies випустила технологічну платформу для оцінки стану сільськогосподарських посівів. Платформа використовує унікальні алгоритми штучного інтелекту та глибокого навчання й аналітику даних для обробки аерофотознімків із супутників та дронів. Обробляючи фотодані, Hummingbird Technologies надає точні прогнози врожайності або розраховує оптимальну кількість добрив. 

Завдяки високій роздільній здатності зображень, Hummingbird також може виявити шкідників, хвороби рослин та пропуски після посіву. 

«Такі інноваційні компанії… мають великий потенціал, оскільки фермери все частіше шукають інструменти для покращення врожайності та зменшення впливу на навколишнє середовище. Завдяки нашим інвестиціям ми маємо потенціал для змін у вирощуванні культур та у допомозі технологічним платформам поєднати всі аспекти сільського господарства та ланцюга поставок продовольства», — зазначив керуючий партнер TELUS Ventures Річ Осборн. 

Інструменти Hummingbird Technologies надають практичні рекомендації в реальному часі та підвищують ефективність роботи сільськогосподарських господарств шляхом оптимізації операцій і використання матеріалів. Платформа також надає обґрунтування для прийняття рішень на основі дохідності інвестицій (ROI). 

Протягом 24 годин Hummingbird може надати аграріям карти полів, у яких визначені проблемні ділянки. Це дозволяє їм визначитись із необхідною кількістю внесення добрив, ЗЗР та регуляторів росту для конкретної зони, а також вибірково управляти майбутніми посівами. 

У світі налічується близько 2,2 млрд га сільськогосподарських земель. До ключових країн у використанні інноваційної аналітики посівів належать: Україна, Китай, США, Австралія, Канада, Бразилія, Росія, а також Великобританія.


Для довідки: BASF Venture Capital GmbH (BVC) була заснована у 2001 році і має офіси в Європі, США, Китаї, Індії, Бразилії та Ізраїлі. Мета BVC: генерувати новий потенціал для зростання BASF шляхом інвестицій у нові компанії та фонди. 

Основну увагу приділяють хімпродукції та новим матеріалам, програмному забезпеченню та послугам, а також інвестиційним та цифровим бізнес-моделям в галузі хімії. 

Hummingbird Technologies заснована в Імперському технологічному коледжі Вільямом Веллсом у 2016 році. Сьогодні компанія є світовим лідером у галузі дистанційного моніторингу, штучного інтелекту, машинного навчання та аналізу даних для сільського господарства. У компанії працює 40 штатних працівників зі штаб-квартирою в Лондоні, а представництва є у Сан-Паулу, Сіднеї, Львові та Москві. Компанія завершила два попередні раунди збору коштів за підтримки: Downing Ventures, Сера Джеймса Дайсона, Європейського космічного агентства, Horizons Ventures та Velcourt Farming Group.

Як стратегічна інвестиційна група корпорації TELUS (TSX: T, NYSE: TU), TELUS Ventures була заснована у 2001 році та є одним із найбільш активних фондів венчурного корпоративного капіталу в Канаді. TELUS Ventures з моменту створення інвестувала у понад 70 компаній з акцентом на інноваційні технології, такі як Digital Health, IoT, AI та Security. 

TELUS Ventures є активним інвестиційним партнером та підтримує своє портфоліо шляхом наставництва; впливом на розгалужену мережу ділових партнерів і партнерів зі спільного інвестування TELUS; доступом до технологій і широкосмугових мереж TELUS; а також шляхом активного руху нових рішень в екосистемі TELUS.