AMAZONE представила технологію, яка дозволяє економити добрива

21 лютого 2022, 15:59 651

Компанія AMAZONE розробила щиток BorderTS для розумних розподільників ZA-TS і причіпних розподільників ZG-TS, щоб при великій ширині захвату вони могли вносити добрива на межі поля з більшою точністю.

Як говориться у повідомленні компанії, на відміну від традиційних щитків для межового розподілу, BorderTS прив'язаний до програмного забезпечення розподільника добрив. Він працює у комбінації з інтегрованою в диски системою межового розподілу AutoTS та має особливу ламельну структуру.

В AMAZONE пояснюють, що завдяки високоточному межовому розподілу з’явилося розуміння потенціалу урожайності у граничних зонах поля і можливість економії добрив та збереження навколишнього середовища.

«Такі системи межового розподілу як Limiter дають змогу фермерам з кабіни трактора зручно перемикатися між режимами розподілу по краю, межі та вздовж канав, а також стандартного розподілу», — додали в компанії.

Уточняється, що ця інтегрована в диски система межового розподілу передбачає активацію короткої розподільної лопатки. Таким чином добрива отримують незначне прискорення і, відповідно, відбувається їхнє точне внесення на необхідній відстані.

«На відміну від традиційних систем межового розподілу, з AutoTS можна значно ефективніше вносити добрива аж до краю поля, забезпечивши збільшення врожайності на цій ділянці до 17%», — підкреслюють у компанії. 

Окрім використання на полях із просапними культурами або спеціальними системами технологічної колії, новий щиток BorderTS можна особливо ефективно застосовувати для внесення першої дози добрив, пояснюють в AMAZONE. 

«При цьому особливо важливо, що норма внесення добрив із точністю реалізується до меж поля без викиду добрива за межі. 

Всі значення можна задати в налаштуваннях розподільника таким чином, що залежно від ситуації відповідні параметри налаштування запускаються автоматично», — повідомляють у компанії. 


Для довідки: компанія AMAZONEN-WERKE H. DREYER SE & Co. KG з головним офісом в Хасберген-Гаст спеціалізується на виготовленні сільськогосподарської та комунальної техніки. Компанія провадить свою виробничу діяльність на десяти різних виробничих майданчиках у Німеччині, Франції, Росії та Угорщині із загальною кількістю співробітників близько 1.900 осіб. Продуктова лінійка включає ґрунтообробні знаряддя, сівалки, розподільники добрив і знаряддя для захисту рослин. З 2019 року компанія Schmotzer Hacktechnik входить до групи AMAZONE. На основі цих виробничих компетенцій АMAZONE сьогодні є спеціалістом із «інтелектуального рослинництва» в галузі сільського господарства.